Zuhair Murad 2015 Gelinlik Koleksiyonu

 Zuhair Murad 2015 Gelinlik KoleksiyonuGelinlik denildiği zaman akla birçok model gelir; fakat çok az sayıda markayı gözünüzde canlandırabilirsiniz. Gözünüzde canlanan ve dilinizin ucuna gelen de dünyaca ünlü gelinlik markaları arasında baş sıralardadır. Zuhair Murad 2015 gelinlik koleksiyonu ile yeni sezonu açan marka, oldukça zarif gelinlik modellerini hazırladı. Yeni sezon gelinlik modelleri arasında dikkat çekici detayları vurgulayan Zuhair Murad tasarım olarak dantel ve işlemelere daha çok ağırlık vermişe benziyor.

Zuhair Murad 2015 gelinlik modelleri güpür, dantel ve işlemelerden oluşan sade denilecek kadar zarif, gösterişli ve iddialı denilecek kadar da seksi gelinlik modellerini piyasaya çıkardı. Çekimleri bir dolu samanın önünde gerçekleştirilen koleksiyon, farklı ama bir o kadar da naif gelinliklerden hoşlananlara ithaf edilmiş gibi adeta. Saman detayı sadeliğin ve doğallığın bir vurgusu olabilir, gelinlik modelleri ise muhteşem görünümleri ile gelinlik arayışındaki adayları büyülüyor. Beyazın çok çiğ seçilmediği gelinlik kumaşlarındaki tonlardan anlaşılıyor. Ayrıca gelinlik kol detayları da transparan ve dantel, işlemeler ile süslenmiş. Senenin trend gelinlik modellerinden en çok romantik gelinlik modellerini andıran koleksiyon, artık alıcıları ile buluşmayı bekliyor. Zarif, sade ama her zaman farklı olmak isteyenlere hitap eden marka, gelinlik modellerinde yeni sezon modaya da yön vermeyi unutmamış. Özellikle dar kesim gelinlik modellerinde daha da iddialı modellerin öne çıktığı gözden kaçmıyor. Yırtmaç detayı ile masumiyet temsili olan gelinlik modelleri olabildiğince seksi bir görünüme kavuşmuşa benziyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Romantik Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 romantik gelinlik modelleri, romantik gelinlikler ve yeni sezon farklı romantik gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarmurad zuhair gelinlik modelleri,zuhair murad 2015 gelinlik,zuhair murad 2015 gelinlik modelleri,zuhair murad gelinlik koleksiyonu,zuhair murad koleksiyon gelinlik,zuhair murad koleksiyonu
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>