Yüzük Tepsisi Modelleri

Tüllü Yüzük Tepsisi Modelleri Yüzük Tepsisi Modelleri

Tüllü Modelleri

Evlilik yolunda en önemli adım olarak gösterilen nişan, başlı başına detayları ve adetleri olan bir olgudur. Evlenmek isteyen çiftlerin bu yolda attıkları ilk ciddi adımda belli başlı uygulamalar mevcuttur. Bunlar arasında en çok dikkat çeken ve özen gösterilen konu ise yüzük takılma merasimidir. Bu süreçte yüzükler bir tepsi üzerinde getirilir ve tepside kurdelenin kesilmesi için makasta bulunmak zorundadır. Bu uygulamada en çok dikkat çeken unsur ise yüzük tepsisidir. Yüzük tepsisi önemli bir ayrıntıdır ve süslenmesi gerekmektedir.

Yüzük tepsisi modelleri konusunda en çok dikkat çeken modeller tüm tepsinin beyaz bir tülle kaplandığı modellerdir. Bu modellerde tepsinin tamamı tüller ile kaplanır ve oldukça güzel bir görüntü elde edilmektedir. Yüzük tepsileri genel itibariyle beyaz renkte olur ve sadece tül değil beyaz kaliteli kumaşlarında kullanıldığına sıklıkla şahit olunmaktadır.

Yüzük tepsisi modelleri arasında oldukça sıra dışı modeller ile karşılaşmak mümkündür. Bahsettiğimiz sıra dışı modeller arasında boncuk süslemeli olanlar en çok bilinenlerden birisidir. Beyaz bir kumaş ile kaplanan tepsi üzerine açık mavi ya da tercihen sarı renkte boncuklar eklenir. Fakat burada dikkat edilmesi gereken nokta, boncukların sayısının fazla abartılmamasıdır. Yoksa tepsiniz yüzün tepsisinden çok farklı bir görüntüye bürünecektir. Nazar boncuğu ya da inciler yüzük tepsisi süslemesinde kullanılacak ideal süs eşyalarıdır.

 

Bir önceki yazımız olan Nişan Tepsisi Nasıl Hazırlanır başlıklı makalemizde , Söz Tepsisi ve Yüzük tepsisi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryüzük tepsisi modelleri,söz tepsisi modelleri ve fiyatları,söz tepsisi süsleme,soz tepsisi modelleri,yüzük tepsisi süsleme,yüzük tepsileri,nisan yuzuk tepsisi,söz yüzük tepsi modelleri,nisan tepsi modelleri,yüzük tepsi modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>