Yüz Şekline Göre Gelin Saçı

yuz sekline gore gelin saci  400x300 Yüz Şekline Göre Gelin SaçıMuhteşem bir gelin olmak ve kusursuz görünmek için tepeden tırnağa uyumlu seçimleri değerlendirmek gereklidir. Gelinlik modeline karar vermeden kendi yüz şeklinizi ele alarak gelin saçı modeli seçimlerinde aşağı yukarı bir karar vermek gereklidir. Saç modeline öncelik vermenin nedeni de gelinlik modeline uyumlu olmasıdır. Yüz şekline göre gelin saçı modelleri hem yüzünüzü daha kusursuz gösterirken, aynı zamanda da uzunluğunu veya genişliğini de çok iyi bir şekilde orantılanmasına neden olacaktır. Tüm bunların sonunda ise kusursuz bir görünüme sahip olacaksınız.

Yüz şekline göre gelin saçı modelleri arasından yuvarlak yüzlüler için, yüzü daha ince göstermek gerekir. Yuvarlak yüzlüler için gelin saçı modelleri arasında öncelik perçemli veya kahküllü gelin başları, yana doğru kaymış bir topuz veya tepede çok iri olmayan balerin topuzları tercih edilebilir. Oval bir yüz tipiniz var ise tüm yüz tiplerine nazaran daha şanslıdır; çünkü tüm gelin saç modellerini kaldırabilecek tip de bir yüz hattı bulunmaktadır. Farklı bir tarz yaratmak isteyenler açık gelin saçı modelleri arasından seçimler yapabilirler. Kemikli ve dikdörtgen bir yüz hattına sahipseniz eğer, ensede toplanmış gelin başı modelleri veya yana doğru salık bırakılmış dalgalı gelin saçı modelleri oldukça hoş görünmenizi sağlayabilir. Yüz şekliniz ters üçgen ise yüzün dar görünümüne iyi gelecek kabarık topuz modelleri arasından seçimler yapılabilir. Ayrıca yüzün dar havasını genişletmek için hafif volüme verilerek katlı kesimlerle açık gelin saçı modelleri de kullanılabilir.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kısa Gelin Başı Modelleri başlıklı makalemizde 2015 kısa gelin başı modelleri, kısa gelin saçı modelleri ve kısa saçlı gelin başı modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryüz şekline göre gelin saç modelleri,yuvarlak yüzlüler için gelin saçı,yuvarlak yüzlü gelinler için gelinlik,yuvarlak yüzlü gelinler,yuvarlak yuzler için gelin başı,uzun yüzlüler için gelin saçı modelleri,UZUN YÜZLÜ İNSANLARA GELİNLİK MODELLERİ,uzun yüzlü gelin saç modelleri,küçük yüzlüler için gelin saçı modelleri,ince yüzlüler için gelin saçı modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>