Yırtmaçlı Gelinlik Modelleri

yirtmacli gelinlik modelleri  400x362 Yırtmaçlı Gelinlik ModelleriGelinlik modası modelleri ile her sezon farklılıklara imza atmaya devam ediyor. Yeni sezon gelinlikler arasında yer alan yırtmaçlı gelinlik modelleri 2015 düğün sezonu için gelin adaylarının düşünebileceği farklı gelinlik modelleri arasında. Dekolte modasında 2015 sezonunda ön planda olan yırtmaç detayı, sırt dekoltesini biraz geri plana atacağa benziyor. Çok zarif bir görünüm kazandıran yırtmaçlar, bacak boyu uzun olan hanımların tercih edebileceği modeller arasında. Bir de sadece fiziği düzgün ya da bacakları ince hanımların tercih edebileceği sınırda değil; çünkü yırtmaç detayı illaki derin bir şekilde değerlendirilmiyor. Diz kısmında da biten yırtmaç dekoltesi fazla kilo problemlerine engel değil.

Yırtmaçlı gelinlik modelleri bacağı ön plana çıkardığı için, gelinliğin üst bölümünde çok yoğun detaylar gözlemlenmiyor. Sadece tek detay kemer kullanımları. 2015 gelinlik sezonunda kemerli gelinlik modelleri de oldukça revaçta olduğu düşünüldüğünde, bazı tasarımcılar gelinlik modeli trendinde çok cüretkar davrandığı ortaya çıkıyor. Yalnız kemer ayrıntısında bir konuya değinmek gerekiyor; çünkü bu detayın şık durduğu gelinlik modelleri sadece derin yırtmaç kullanılmış olanları. Yırtmacın derinliği uzun olduğunda bitim noktasında kullanılacak kemer detayı, ciddi anlamda çok zarif bir görünümü destekleyecektir. Kısa yırtmaçlı gelinlik modellerinde ise aynı zariflik ne yazık ki söz konusu değil; çünkü yırtmacın kısalığı gelinliğin alt kısmına dikkati toplayacaktır. Hem alt hem de üst kısmın hareketli olması da göz yorucu bir ayrıntıdır. Bu yüzden arasında bir seçim yapacaksınız bu iki detayın sonuçlarını iyice gözden geçirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Pronovias Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı makalemizde provovias 2015 gelinlik koleksiyonu, provovias 2015 yeni sezon gelinlik ve Provovias gelinlik modelleri 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryırtmaçlı gelinlik modelleri,yırtmaçlı gelinlik,yırtmaçlı gelinlikler,gelinlik yeni modelleri,gelinliyin alt kısmına ne denir,yırtmaçlı gelinlik akay,yırtmaçlı gelinlik modeller ve fiyati
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>