Yeni Trend Damatlık Modelleri

Düğün sırasında unutulan bir gerçek vardır. Evlilik sürecinin en çok gözdesi gelin adayı olsa da damatlar da unutulmamalıdır. Her ne kadar gelinliklerin seçimi önemli olsa da aynı zamanda bir o kadar da damatlıkların seçimi de önemlidir. Çünkü damatlık seçimleri de en az gelinlik seçimi kadar önemli bir husustur.

Damat adayları bu süreçte tatlı bir telaşa girer. Fakat gelin adaylarından daha kararlıdırlar ve ne istediklerini iyi bilirler. Her sene olduğu gibi damatlık üreten firmalar bu sene de bir hayli emek harcamış gibi görünüyor. Eski dönemler de daha çok sade ve tek renkli   varken , yeni trend damatlık modelleri çok farklı renklere de sahiptir. Bu sene en çok gözümüze çarpan gri, krem ve beyaz damatlıklar da moda olmayı başarmıştır. Yeni trend damatlık modelleri arasında bir de papyonlu damatlık modelleri de modadır. Papyonlu damatlık modellerinin ayrı bir havası vardır ve oldukça modern durmaktadır. Bu yüzden son zamanlar da bu damatlık modellerinin kullanımı bir hayli artmıştır. Bunun yanı sıra bir de yelekli damatlık modelleri vardır. Bu modeller de son dönemde oldukça  fazla tercih edilmektedir.

Gelinlik modelleri ile damatlık modelleri arasında uyum olması gerekmektedir. Yeni trend damatlık modelleri ile bu uyumu yakalamak hiçte zor değildir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde ve Yeni Sezon Damatlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardamatlık modelleri,damatlik 2014,süvari damatlık,damatlık modelleri ve fiyatları,yeni model damatlıklar,yeni damatlık modelleri,trend damatlık,trend damatlık modelleri,trend damatlıklar,beyaz damatlık fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>