Yeni Taşlı Gelinlik Modelleri

Bol Taşlı Gelinlik Modelleri Yeni Taşlı Gelinlik Modelleri

Bol Taşlı Gelinlik Modelleri

Gelinlik konusu son derece hassas ve önemli bir konudur. Gelinlik, düğünlerde gelin açısından en önemli unsurdur. Bu yüzden de seçimi konusunda oldukça zorlu anlar yaşanır. Denenmesi gereken sayısız model ve sayısız gelinlik varken içlerinden sadece bir tanesine karar vermek oldukça zor olabiliyor. İşte bu konuda gelin adaylarının işini kolaylaştıracak bir model öne çıkabiliyor. Bu model taşlı gelinlikleri ve bir çok gelinin son dönemde en çok tercih ettiği gelinlik türleri bu modeller arasından çıkıyor.

Yeni taşlı gelinlik modelleri son derece şık diyebiliriz. Taş süslemeli gelinliklerin kendine has şatafatlı havası, gelinlerin tam olarak sahip olmak istedikleri havayı yakalamak konusunda en ideal seçim olarak gözüküyor. Taşlı modellerin bir çok seçeneğe sahip olması, karar vermek adına gelin adaylarının işini hem kolaylaştırıyor hem de zorlaştırıyor. Son dönemde özellikle göğüs bölgesi taşlarla bezenmiş gelinlikler çok sık tercih ediliyor. Bunun haricinde kabarık gelinlik modellerinde yeri geldiğinde etek kısmı, yeri geldiğinde ise tüm gelinliğin taşlarla süslenmiş olması gelinliğin çok çekici ve hoş bir görünüm kazanmasını sağlıyor.

Yeni taşlı gelinlik modelleri hemen her modele uygulanabiliyor. Tek omuzlu gelinliklerden, çapraz omuzlu gelinliklere, prenses modelinden, balık modeline kadar her türde gelinlik için taş süslemeler ideal hale gelmiş durumda.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelinlik Modelleri ve Detayları başlıklı makalemizde 2014 Gelinlik modası ve 2014 gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartaşlı gelinlik modelleri,qiz toyu ucun gelinlikler,tal gelinlik modelleri,yeni gelinlikler,gelinlikler 2014 azeri,qiz toyu ucun gelinlikler 2014,gelinlikler 2014 kabarık,şık taşlı gelinlik modelleri,gelinlik donlari,qiz toyu gelinlikleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>