Yeni Sezon Gelinlik Koleksiyonları

Evlilik sürecinin önemini bahsetmeye gerek bile duymamaktayım. Hem kız tarafı bakımından hem erkek tarafı bakımından ne kadar meşakkatli olduğu barizdir. Çünkü her iki taraf da birtakım sorumlulukları üstüne almak zorunda kalmaktadır.

Şüphesiz ki bu sürecin zorluğu da en çok gelin adaylarını etkilemektedir. Hanımlar bu konuları daha fazla dert etmektedirler. Ve hanımların yapması gereken birçok seçim vardır. Bunların en önemlisi de hayatlarındaki bu en önemli günde giyecekleri gelinlik. Tercih yapması çok zor olan konulardan birisidir şüphesiz. Fakat yeni sezon gelinlik koleksiyonları ile bu zorluk tamamıyla ortadan kalkmıştır.  Son moda gelinlik koleksiyonları da hepsi birbirinden şık ve özgün tasarımlara sahiptir. Yeni sezon gelinlik koleksiyonları içerisinde bolca prenses model ve balık etek model gelinlikler görebilirsiniz. Bu modellerinde üstünde ise genel olarak tül detayları ve dantel detayları kullanılmıştır. Bu modellerde kullanılan tarz uzun gelinlik tarzıdır. Bir kısmı yerleri süpürürken bir kısmı da biraz daha kısadır. Bunun yanında da son dönemlerde yavaş yavaş moda olmaya başlayan kısa etekli gelinlik koleksiyonları da mevcuttur. Bazı hanımların tercihi de bu tarz gelinliklerden yana olabilmektedir.

Yeni sezon gelinlik koleksiyonları hem görüntüsüyle hem modeliyle tüm herkesi büyülemiştir be büyülemeye de devam edecektir. Gelin adayların bu hususta doğru seçim yapması oldukça önemlidir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Uzun Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri ve Uzun Gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryeni sezon gelinlik,2014 yeni sezon aksesuarlar,gelinlik koleksiyonları,yeni koleksiya gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>