Yeni Sezon Gelin Ayakkabısı Modelleri

2014 Dantelli Gelin Ayakkabısı Yeni Sezon Gelin Ayakkabısı Modelleri

2014 Dantelli Gelin Ayakkabısı

Genç kızların hayali olan düğün günlerinde gelinliğin önemi tartışılmaz bir konudur. Genç gelin adayları zamanlarının büyük bir kısmını gelinliklerini kafasında tasarlayarak geçirirler. Bu hayli önemli olan gelinliğin yanında bir hayli önemli olan bazı parçalar ve aksesuarlar vardır. Bu aksesuarlar ki gelinliği tamamlayan aksesuarlardır.

Gelin ayakkabılar en az gelinlik seçimi kadar önemlidir. Çünkü hem düğün gününde sizi rahat ettirmeli hem de aynı zamanda gelinlikle uyum içinde olması gerekmektedir. Bu yüzden bu yazımda size yeni sezon gelin ayakkabısı modellerinden bahsetmek istiyorum. Bu sezon karşımıza birbirinden şık ve modern gelin ayakkabı modelleri çıkıyor. Yeni sezon  arasından sıkça karşımıza çıkan platform topuklu gelin ayakkabı modelleri çıkıyor. Eğer topuklu ayakkabıya alışkın değilseniz platform topuklu ayakkabılarla düğün gününüzde daha çok rahat edeceksiniz. Fakat alışkınsanız istediğiniz  yüksek topuklu veya topuklu gelin ayakkabısını giyebilirsiniz. Bunun yanı sıra yeni sezon gelin ayakkabı modellerinde karşımıza dantel işlemeli ve taş işlemeli modeller karşımıza çıkıyor. Ve aynı zamanda dantel ve taş işlemesini birlikte içeren gelinlik ayakkabı modelleri de sıkça karşımıza çıkan modeller arasındandır.

Gelin ayakkabısı seçmek gerçekten çok zor ve önemli bir işlemdir. Bu yüzden gelinliğinizle en uygun ve en güzel gelin ayakkabısını seçmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelinlikte Son Moda başlıklı makalemizde Butik Gelinlik Modası ve Gelinlik Modası hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardantelli ayakkabı,gelinlik ayakkabıları 2014,yeni çıkan gelin ayakkabıları,yeni kan ayakkab modelleri,dantelli düğen ayakkabıları,taş detaylı topuklu gelin ayakkabısı,yeni gelin ayakkabıları,son ckan gelin ayakkabilari,gelinlik ve ayakkabı modelleri yeni sezon,en yeni gelin ayakabısımodelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>