Yeni Damatlık Modelleri

Damatlık Modeli Yeni Damatlık Modelleri

Damatlık Modeli

Evlilik süresi boyunca en çok ön planda olan muhtemelen gelindir. Fakat unutulmaması gerekir ki gelin adayı kadar damat adayı da önemlidir. Gelinlik seçimi yaparken ne kadar titiz davranılıyorsa damatlık seçimi yaparken de o kadar titizlik yapılması gerekmektedir.

Gelinlik seçimi zordur ama damatlık seçimi bazı durumlarda daha da zor bir hal almaktadır. Damatlık modelleri çok fazla yoktur. Bu yüzden en güzel damatlığı bulmak zordur. Bu sene bu zorluk ortadan kalkacağa benziyor. Yeni damatlık modelleri hem birbirinden şık hem de fazlasıyla asil modellerdir. Yeni damatlık modelleri tam size göre tasarımlardır. Daha öncelerden alışagelmiş damatlık modelleri genellikle tek tiptir. Siyah ceket, siyah pantolon, beyaz gömlek ve bu takımı tamamlayan siyah kravat geçmiş senelerin modasıdır. Fakat bu seneye bakıldığında bu modanın değiştiği görülmektedir. Bu sene daha fazla gri tonları üzerinde durulmaktadır. Siyah ceket ve pantolon için gri gömlekler veya gri ceket, gri pantolon için beyaz gömlekler eski modanın yerini almış gibi gözüküyor. Koyu renklerden farklı olarak da bazı damat adayları gelinlik gibi beyaz damatlıklar tercih etmektedir. Buda damada ayrı bir hava katmaktadır. Çünkü diğer damatlardan farklıdır.

Bu sene damat adayları çok şanslı gibi görünüyor. Birbirinden şık ve çarpıcı damatlıklar ile yılın en yakışıklı damadı olabilirler.


Arananlardamatlık,siyah damatlık modelleri,damatlik fiyatlari,damatlik uzun ceket,damatlik siyah gri,yeni damatliklar ve fiyatları,gelinlik ve damatliklar,uzun ceketli damatlık,damatlık modelleri e fiyatları,bu yılın gelinlik damatlık modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>