Yazlık Gelin Ayakkabısı Modelleri

    Yaz ayları düğün sezonun başladığı mevsimdir. Havaların ısınması ile birlikte düğünlerin sayısında ciddi bir artış görülmektedir. Sıcak havalarda düğün yapacak olan gelin adaylarını öncelikle bu hava şartlarına uygun bir gelinlik seçmesi gerekiyor. Seçilecek olan gelinlik, bunaltıcı bir havanın oluşması ihtimaline karşı olabildiğince ferah ve serin hissetmenizi sağlayacak şekilde seçilmelidir. Gelinlik seçimi yapıldıktan sonra ise sıra geliyor gelin ayakkabısı seçimine. Bu nokta da yeteri kadar özen göstermezseniz eğer karşılaşabileceğiniz problemler olduğu unutulmamalıdır. Şık görüntü için yazlık gelin ayakkabıları büyük önem arz etmektedir.

Yazlık gelin ayakkabı modelleri  genel olarak kapalı ayakkabılardan oluşmuyor. Olabildiğince açık modellerin bir arada bulunduğu yazlık gelin ayakkabıları arasında son dönemin en popüler ürünü ise taş işlemeli gelin ayakkabılarıdır. Bilet kısmında ve ayakkabının üstünde bulunan şeridin komple parlak taşlarla süslendiği bu modeller oldukça gösterişlidir. Yaz aylarında ışıkların altında parıl parıl görünecek olan bu ayakkabı modeller ile tam olarak istediğiniz görselliğe kavuşabileceksiniz. Bunun yanı sıra zarif bir ayakkabı modeli almış olacaksınız.

Yazlık gelin ayakkabısı modelleri arasında salon düğünü yapmayı planlayanlar için ince topuklu gelin ayakkabıları en ideal tercih olacaktır. İnce ve yüksek topuklu ayakkabılar ile yürümekte problem yaşamıyorsanız eğer bu modeller tam sizlik olacaktır. Fakat kır düğünü planlıyorsanız eğer ince topuklular toprak üzerinde sorun çıkartacağı için daha düz modellere yönelmenizde fayda olacaktır.

 

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Yeni Borune Gelin Ayakkabısı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaryazlık gelin ayakkabıları,yazlık gelin ayakkabısı,yazlik duyun ayakkabilari,yazlık gelin ayakkabıları ve fiyetleri,GELİN AYAKKABISI YAZLIK,yazlik gelin ayakkabisi al,yazlık gelinlik ayakkabı,yazlik gelinlik ayakkabi modelleri,yazlık gelinlik ayakkabısı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>