Yaz Mevsimi İçin Gelinlik

yaz mevsimi icin gelinlik 11 269x400 Yaz Mevsimi İçin GelinlikÖnümüz yaz! Artık havalar yavaş yavaş ısınırken, gündüzleri de uzuyor. Yaz düğünleri de kapıda. Yaz mevsimi için gelinlik arayışları da çoktan başladı bile. Sezon kendini sıcakla beraber tazelerken, sadelikle de harmanlıyor. Yaz düğünleri için hazırlıklara artık geç kalmamak gerekiyor. Gelinlik seçimleri yaz için oldukça fazla bir şekilde minimallik göz önünde. Tabii bu önde olmanın sonuca da sadeliğin popüler olmasıyla sonuçlanıyor. Sıcak yaz akşamlarına yakışanın da sade olması aslında çok da enteresan bir sonuç değil. Tabii işin içerisinden sade deyip çıkmak yeteriz oluyor.

Yaz mevsimi için gelinlik dantel detayların transparan izlere neden olduğu, dar kesimin ise daha rahat etmek ve zarifliği arttırıcı özelliğinden yararlanmak için seçildiği bir sezona merhaba deyin! Bu yaz hiç olmadığınız kadar sade bir görünüm içerisinde olmalısınız. Hatta bu sadelik taşıp, natürelliği öne çıkaracak kadar da ağır basmalı. Makyajdan saç modeline, ayakkabıda aksesuara kadar hayal ettiğiniz düğünü biraz sadeleştirmenin tam zamanı! Gelinlik zaten rengiyle bile iddialı olan bir kostüm olduğundan, modeli ve ekleri ile daha da abartmaya gerek yok! Doğallığı ön plana çıkarmak için makyajda en çok ten makyajınıza odaklanın, saçlarınızda çok fazla yapılı bir görünüme neden olmamak için açık ve dağınık gelin başlarına göz atın ve son olarak gelinliğiniz ile fark yaratmak için ise en sade modellere öncelik tanıyın!

Bir önceki yazımız olan Düşük Omuz Gelinlikler başlıklı makalemizde düşük omuz gelinlikler, düşük omuzlu ve hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlikli,silifke gelinlik modelleri,silifkedeki gelinlikler,YAZ İÇİN GELİNLİKLER
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>