Yakası Taşlı Gelinlik Modelleri

    Her bayanın hayatı boyunca en azından bir kere giymesi gereken bir kıyafettir gelinlik. Görsel açıdan bayanların hepsin yakışan bir üründür fakat gelinliklerin manevi önemi görselliğinden çok daha önemlidir. Bu yüzden de her bayanın giymesi gereken bir kıyafet olarak gösterilebilir. Hal böyle olunca da gelinliklere verilen önemin artması doğal bir durumdur. Gelinlik giyecek olan bir bayanın önceliği daima şıklık olacaktır. Şık bir gelinlik modeli bulabilmek ve bundan da önemlisi kendi vücutlarına uygun bir model bulabilmek son derece zordur. Vücut ölçülerinizi biliyor olmanız size uygun gelinliği bulmakta işinize yarayacak en önemli detaydır.

Yakası taşlı gelinlik modelleri gelinlikler arasında son dönemde en çok tercih edilenlerden bir tanesi haline gelmiştir. Gelinliğin yaka kısmında bulunan taş süslemeler sayesinde ortaya çıkan görüntü ciddi manada zarif ve göz kamaştıracak cinstendir. Taş detaylarının gelinliğin tamamına değil de sadece belli bir kısmında kullanılıyor olması taş detaylar sebebiyle gözleri yoran ve biraz da itici bir görüntünün oluşmasını engellemektedir.

Yakası taşlı gelinlik modelleri arasında tek omuz askılı olanlar diğer modellerden daha narin bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda tek omuzun açıkta kalması daha da çekici bir görüntüyü beraberinde getirmekte ve birçok bayan tarafından da bu sebeple tercih edilmektedir. Eğer zarif ve çekici bir model arıyorsanız tek omuzlu yakası taşlı gelinlikler sizin için ideal olacaktır.

 

Bir önceki yazımız olan Alvina Valente Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Alvina Valente Gelinlik Modelleri ve Alvina Valente Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartal gelinlik,tasl gelinlik,gelinlik modellerı taslı,tasli gelinlik modelleri 2015,OMUZLARI TAŞLI GELİNLİK,taslı gelınlık modellerı güzel,taşlı gelinlik için saç modelleri,gelinlik 2014 islemeli askili,dantelli taşlı gelinlik modelleri,dantelli taşlı arkası iplikli gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>