Vücut Şekline Uygun Damatlık Seçimi

damatlik modelleri 2 266x400 Vücut Şekline Uygun Damatlık SeçimiBayanların dış görünümü ne kadar önemliyse, erkeklerde de aynı önem geçerlidir. Evlenme arifesindeki olan çiftler özverili gelinlik seçimlerinin aynısını damatlık seçerken de yapmalıdır. Vücut şekline uygun damatlık seçimi, damat adayının boy ve kilosu baz alınarak yapılabilir. kilo problemi yaşayan damat adaylarına özel damatlık modelleri seçerek tüm fazlalıklar kapatılabilir. Özellikle kilo derdinde ilk akla gelen kruvaze takımlardır. Kruvaze takımların düğme detayları ve iliklenme şekilleri ile olduğundan daha fit görünmek mümkündür. Bu detayla daha zayıf bir görünüm verebilir ve daha derli toplu görünebilirsiniz. Vücudunuza uymayan bir damatlık hem daha yaşlı görünmenize hem de olduğunuzdan daha kilolu bir görüntü vermenize neden olabilir.

Vücut şekline uygun damatlık seçimi yaparken muhakkak damatlık aksesuarlarından yardım almalısınız. Damatlık modelleri arasında bulunan yelekli takımlarda kilo problemini çözen bir ayrıntıyı sunmaktadır. Ayrıca kalın kuşaklarda yine göbek kısmındaki fazlalıkların gizlenmesine yardımcı olabilir. Ancak kısa boylu damat adayları kalın kuşak seçimlerinden kaçınmalılardır; çünkü kuşak detayı her zaman vücut boyunu keser. Eğer boyunuz kısa ise yeleklerle kamuflaj yapabilirsiniz. Kuşak kullanmayı tercih edenler ise damat kuşaklarını muhakkak kalın seçmeliler. İnce olarak sarılmış damat kuşaklarının hemen katlanma olasılığı yüksektir. Katlanmış kuşaklarda görüntünüzü olumsuz etkileyebilir ve hatta kusurlarınızın daha ön plana gelmesine neden olabilir. Bu yüzden kuşak seçerken muhakkak detaylı bir şekilde incelemeli ve kayma, katlanma olasılıklarını gözden geçirmelisiniz.

Bir önceki yazımız olan 2015 Damatlık Modelleri başlıklı makalemizde 2015 damatlık modası, 2015 damatlık modelleri ve 2015 damatlık renkleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarşişman damatlıklar,vücut tipine göre damatlık seçimi,damatliklar sisman,şişman damatlık modelleri,sisman damatlik,marmaris ortaca da uygun damatlık gelinlik fiyatları,krem gelinliğe uygun damatlık,kilolular için damatlıklar,göbekli erkeklere damatlık seçimi,gobekli erkek damatlık modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>