Vintage Gelinlikler

vintage gelinlik modelleri 1 266x400 Vintage GelinliklerNostaljiyi çok seviyorsanız ve eski filmlerden fırlamış gibi gözükmek istiyorsanız eğer, biraz vintage bir konsepte ihtiyacınız var demektir. Düğün hazırlıklarınızda eski zamanlardan gelen bir prenses olmaya ne dersiniz? Bu aslında oldukça mümkün ve günümüz modasında da yavaş yavaş yaygınlaşan bir modaya da işaret ediyor. Vintage gelinlikler! Eski zamane kadınlarının imajının günümüz modasında modernleşmiş hali de denilebilir aslında. Yenilikçi tavrın, geçmişe dönük bir yorumu olarak da açıklanabilir. Kat kar gelinlik etekleri, sade ve düz bir yalın tavır ya da gösterişin en muhteşem haliyle kabarık gelinlikler kullanılabilir. Detaylarda ise makyaj ve saç seçimleri bu konseptin en vurucu noktaları olduğu kesinlikle unutulmamalıdır.

Vintage gelinlikler yeni sezonda sadece gösterişi veya sadeliği temsil etmiyor. Gün geçtikçe yaygınlaşan başka bir kesimi de daha çok ön plana çıkarıyor. Bunlarda tabii ki tahmin edildiği gibi midi etekli . Midi etek boyu hem şık hem de oldukça zarif bir imajı tetiklese de boya göre ayarlanması gerekiyor. Aslında midi boyu kişide kişiye değiştiği için kendinize uygun bir gelinliği almanız tavsiye edilmektedir. Bunun ayarlanması ise kişinin boy uzunluğu ve diz boyu göz önüne alınması gerekiyor. Ayarlamanın yanlış olması ise gelin adayının vücut proporsiyonu için pek sağlıklı gözükmüyor. Kısacası İster geniş ve kabarık etekli bir gelinlik, isterseniz dantel ve güpürlerle bezenmiş tene yakın kalıplar veya midi etekleri tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Nikah İçin Elbise Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, nikah elbisesi ve nikah için elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarvintage gelinlikler,vintage gelinlik modelleri ankara,eski moda gelinlikler,gelinlik modelleri vintage,gelinlik vintage,vintage sadece gelinlik ve fiyatları,vintage gelinlik 2015,vintage gelinlik fiyat ve modelleri,vintage gelinlik fiyatları,vintage gelinlik istanbul
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>