Vintage Gelin Aksesuarı Modelleri

Farklı Gelin Aksesuarı Modelleri Vintage Gelin Aksesuarı Modelleri

Farklı Gelin Aksesuarı Modelleri

Düğün hazırlıklarının birçoğunu tamamladığını düşünüyorsunuz ve bir bakıyorsunuz daha bir sürü eksik var. Ve bu kargaşa da birçok şeyi de unutabiliyorsunuz.Fakat unutulmaması gereken ve aynı zamanda küçük bir ayrıntı gibi gözüken birçok şey vardır. Bunlardan biri de gelin aksesuarıdır.

Gelin aksesuarları her ne kadar küçük bir ayrıntı gibi gözükse de oldukça önemlidir. Çünkü gelinlerin şıklıklarını tamamlaması için gereken parçalardır. Gelin aksesuarı olarak akla ilk gelen taçlar ve eldivenler gelmektedir. Fakat şimdi size tamamen farklı ve oldukça nostaljik aksesuarlardan bahsetmek istiyorum. Vintage gelin aksesuarı modelleri de bu nostaljik modellerin başında gelmektedir. Aslında her ne kadar eski moda diye tabir edilse de bu aksesuarları modern bir görüntüye de sahiptir. Son dönemlerde moda haline gelmeye başlayan bu Vintage gelin aksesuarı modelleri gerçekten tek kelimeyle harikadır. Gelinlikle de birleşince ortaya fazlasıyla güzel bir görüntü çıkmaktadır. İster ince işlemeli ve zarif, isterseniz de çiçek desenli saç aksesuarları bir hayli rağbet görmeye başlamıştır. Tüllü saç aksesuarların görüntüsü de ayrı bir güzeldir. Aksesuar olarak sadece saç aksesuarları değil eldivenler de bu modayı takip etmiş ve oldukça da güzel olmuştur. Vintage modası son son dönemlerde hızla artmaya devam etmektedir.

Bir önceki yazımız olan 2014 Gelin Çiçeği Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Gelin Çiçeği Modelleri ve Gelin Çiçeği Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin aksesuarları modelleri,retro gelin çiçeği,vintage gelin çiçeği,vintage gelin aksesuarları,vintage modeli gelin tacı,vintage gelin saç aksesuar,vintage gelin çiçekleri,vintage aksesuarlar gelin,vintage aksesuarlar,gelinliklere
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>