Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015

vera wang 2015 gelinlik modelleri 11 400x291 Vera Wang Gelinlik Modelleri 2015Amerika’nın en ünlü gelinlik tasarımcıları arasında bulunan Vera Wang 2015 gelinlik koleksiyonu ile yine göz dolduruyor. Vera Wang gelinlik modelleri 2015 Sonbahar Kış koleksiyonu ile artık karşımızda. Tül detayların kullanıldığı Vera Wang gelinlikler, düğün hazırlığındaki gelin adayları içerisinde bulunan hanımların hemen hemen hepsine hitap edebilecek şıklığa sahip. Romantik ve şık gelinlik modellerine örnek olacak modeller artık alıcısı ile buluşmayı bekliyor. Bilindiği gibi Vera Wang dünyaca ünlü sanatçılara da gelinlik hazırlaması ile ününe ün katmıştır. Mariah Carey, Jennifer Lopez, Victoria Beckham gelinlik modeli Vera Wang’dır.

Vera Wang gelinlik modelleri 2015 tasarımları ile Sonbahar Kış gelinlik koleksiyonu tasarımlarına adeta meydan okuyor. Çekici ve bir o kadar da göz alıcı gelinlik modellerinden oluşan kreasyon, tül detaylarının yanı sıra farklı alternatif detaylarla da değerlendiriliyor. Taşlı işlemeler, sade ve düz kesimli gelinlikler de tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Gelinlik aksesuarlarının üzerinde kullanılan büyük ve gösterişli ek detayları da gelinlik modellerine özel bir hava katıyor. Tül gelinlik modelleri gösteriş bakımdan oldukça zengin bir görünüm sergilerken, düşük bel gelinlikler de adeta 1920′li yılları hatırlatıyor. Ünlü markanın göğüs dekoltesine dikkat çektiği gelinliklerde ki farklı askı modelleri de görenleri büyülemeye yetiyor. Ayrıca yine 1920′li yılların modası olan uzun eldiven detayı da gelinlik aksesuarları içerisinde göz dolduran seçenekler arasında. Bu göz alıcı aksesuar detayı da 2015 gelinlik modasında bir çığır açıp açmayacağı merakını arttırıyor.

Bir önceki yazımız olan 2015 Uzun Duvak Modelleri başlıklı makalemizde 2015 uzun duvak modelleri, uzun duvak nasıl kullanılır ve uzun duvaklar hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarçeyiz,2015 gelinlik modelleri – hayalindeki gelinliği bul düğün com markalarının ve ün,blu veragelinlik,vera wang gelinlik fiyatları,dugun com 2015 gelinlik modelleri,İSPANYA GELİNLİK MODELLERİ 2015,vera wang gelinlik 2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>