Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri

uzun kuyruklu gelinlik modelleri 7 266x400 Uzun Kuyruklu Gelinlik ModelleriGelinlik modellerinde gelinliğin kuyruk detayı görkemin bir numaralı seçeneğidir. Uzun kuyruklu gelinlik modelleri denildiğinde unutulmaz Prenses Diana’nın gelinliği gelir akıllara. Unutulmaz bir hava sergileyen gelinlik modellerinden biri olan bu çok , pek çok gelin adayını da cesaretlendirmiştir. Gelinlik modellerinde çıkarılabilir kuyruk hem ihtişamlı bir duruş kazanmanıza, hem de çıkarılabilir özelliği ile de rahat hareket edebilirsiniz.  Ayrıca sadece Prenses Diana’nın gelinliği unutulmayanlar arasında değil. Kate Middelton’un da gelinlik modelli de kuyruğu ile hafızalara kazınan modellerden. Gelinlik modelinize kuyruk ayrıntısı eklemek istiyorsanız eğer, çok fazla detaydan da kaçınmalısınız. Sade bir gelinlik modeli kuyruğun verdiği gösterişle çok şık bir duruş kazanmanızı sağlar. Daha fazla bir detay ise kalabalık ve yorucu bir görünüme neden olur.

Uzun kuyruklu gelinlik modelleri sadece tek kısımlarındaki işlemeleri ile dikkat çekiyor. Özellikle yeni sezon gelinlik tasarımları arasında kuyrukların görüntüsü kabarık, tüylü ve lazer kesim olarak tercih edilmiş. Ayrıca çıkarılabilir detaya sahip olan gelinliklerde ise daha çok güpür ve dantel işlemeleri dikkat çekiyor.  Dar kesim gelinlik modellerinde kullanıla kuyruklar, balık görünümün ortaya çıkmasına da yardımcı oluyor. Ayrıca ek olarak balık etekli gelinliklerde ve kuğu görünümlü gelinliklerde de uzun kuyruk detayları hoş bir duruşla noktalanıyor. Gelinlik detayında kuyruk detayı daha çok uzun boylu gelin adayları için uygun oluyor; çünkü kuyruk kişinin bacak boyunun kısalmasını da tetikleyebilir.

Bir önceki yazımız olan Lazer Kesim Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, lazer kesim gelinlik modelleri ve lazer kesim gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarkuyruğu çıkarılabilen gelinlik modelleri,prenses diana nın gelinlik modelleri,gelinlik kuyruğu,https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1838 N0i5SDTKXo5NJERvrOKt4vIUnFz4c8mNmJmCzTUnSOiFygc5tKeH5P2On1OYH3GE b8046fa9af41e925b34e0e9a0f5633cfdbae70de&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1822 YxEknIKelWNvFhuhdMBEKAHSNGkYYnVaPjRU7-m3KUMPqdNX6mI3Q9aiodh-hoK0 a7f7a9a582015c0c963d8e97e66b5317fd704d8c&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,gelinlikte kuyruk detayı,gelinlikte çıkarılabilir kuyruk,gelinlik kuyruk modeli,uzun kuyruklu nişanlıklar,en uzun gelinlik kuyrukları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>