Uzun Abiye Elbise Modelleri 2015

Abiye modellerinde uzun tasarımlar her sene olduğu gibi 2015 yılı trendlerinde de yer alıyor. Uzun abiye elbise modelleri 2015 senesi ile beraber sadece birkaç renk değil, farklı renk tonlarıyla yorumlanıyor. 2015 renk trendleri arasında adından çok söz ettiren elektrik mavisi hemen hemen tüm kıyafet modellerinde kullanılıyor. Pastel tonlar, siyah, su yeşili ve beyaz renkleri de abiye modellerde 2015 yılında tasarımcıların ilk seçimleri arasında yer alıyor.

Uzun abiye elbise modelleri 2015 yılı itibari ile farklı kesimleri de ön plana çıkarıyor. Ayrıca hemen hemen tüm abiyeler de kullanılan dekolte yırtmaçlar ile şekilleniyor. 2014 senesinde ki sırt dekoltesi modası kadar yaygınlaşacak derin yırtmaç dekolteleri şıklığın bir temsilcisi olarak anılacak. Dar kesim uzun abiyeler balık etek  modelleri, düz ve yandan yırtmaçlı şekillerde kullanılıyor. Ayrıca uçuş uçuş olarak bilinen abiye modellerinde şifon kumaşlardan da yine vazgeçilmediği de gözlemleniyor. Derin yırtmaçlı abiyeler genellikle sade bir şekilde tasarlanırken, balık etek ya da uçuş uçuş şifon kumaşlarla tasarlanan elbiseler ise taş işlemeler ile süsleniyor. 2015 senesinde bir başka ön plana çıkacak ve popüler olacak detay ise ombre kumaşlar. Açıktan koyuya ya da koyudan açığa doğru yumuşak geçişlerin yer aldığı kumaşlar farklı bir şıklığa neden oluyor. Transparan tül detayları da iddialı ve cesur kadınların ilk tercihleri arasında.  Transparan abiye elbise modellerinde geçen sezonların baş tacı olan V göğüs dekoltelerine öncelikli bir şekilde yer veriliyor.

Bir önceki yazımız olan Kadife Abiye Modelleri başlıklı makalemizde kadife abiye elbiseler, kadife abiye modelleri ve kadife gece elbisesi modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaruzun elbise modelleri 2015,uçuş uçuş abiye modelleri,abiye elbise 2015,uzun abiye elbise modelleri 2015,uçuş uçuş abiyeler,2015 abiye elbiseler,uçuş uçuş elbise modelleri,UZUN ABİYE 2015,uzun 2015 elbisesi,abiye modelleri2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>