Tüylü Gelinlik Modelleri

Havaların ısınması ile birlikte hızlı bir sezona giriş yapan düğün sezonu devam ediyor. Her genç kızın umut ettiği modeller arasında yer alan gelinlik modelleri her sene yeni model çıkışları ile birlikte genç kızlara ve evlenecek olan bayanlara geniş bir konsept sunmakta. Gelinlik modellerinde birden fazla renk ve modelin yer palamsının yanı sıra yeni model çıkışları da hayalleriniz doğrultusunda her geçen gün fazlasıyla yenilenmekte. Genel olarak tercih edilen gelinlik modellerinin yanı sıra özel olarak tasarlanmış olan yeni gelinlik modelleri fazlasıyla göz doldurmakta.

 

Her geçen sene hızlı bir çıkış yakalayan gelinlik modellerinde her sezon ön plana çıkan modellerin yanı sıra bu sene en çok göz dolduran cesaret ve özgüven gerektiren biraz da kokoş sevimli gelinlik modeli olan evlenecek olan genç kızların dikkatlerini çekmekte. Genel olarak model üzerinde kalp yaka ve uzun yakanın hakim olması ile dikkat çeken modeller üzerinde uzun aralıklarla yer alan tüyler ile detay kazanmakta. İstenilen tarz ve modellerde bulma imkanı olan kısa model severler için gayet iddialı. Genel olarak tercih edilebilecek olan cesur model dar kesimli kuyruklu modelleri ile de sadeliğini bozmadan fiziğine güvenen bayanlara hitap etmekte. Tüylü gelinlik modelini tercih edecek olan genç kızların gelinliğin yanı sıra kullanacakları aksesuarlarında tercih edilirse eğer aşırıya kaçmadan çanta veya takı üzerinde de tüy kullanmaları mümkün.

Bir önceki yazımız olan 2015 Drapeli Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Drapeli Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartuylu gelinlik,tüylü gelinlik modelleri,tüylü gelinlikler,arı tüylü gelinlik,gelinlikler nyakasına konan tuy,kuş tüylü gelinlik,kuş tüyü gelinlik modelleri,tueylue gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>