Tüp Gelinlik Modelleri

Gelinlik yıllardır süre gelen genç kızların vazgeçilmez tutkuları arasında yer almaktadır. Her genç kız süre gelen yıllar boyunca gelinlik hayalleri kurmakta. Hayatta bir kez genç kızların başına gelecek bu muhteşem gecede giyilecek olan gelinlik modelleri büyük heyecan ve merak uyandırmakta. Elbette ki genel tercihlerde beyaz renkte olan gelinlik modelleri saflık ve temizliğinin simgesi olmasının yanı sıra er genç kız düğün gecesinde prenses kadar güzel ve şık olmak istemekte. Düğün mevsiminin açılmasının yanı sıra her genç kızı düğün telaşı ve gelinlik modelinin heyecanı sarmakta. Seçilecek olan gelinlik modelinin vücut tipine uygun olması, istenilen tercihleri barındırması yıldızlar kadar güzel ve çekici olmak her genç kızın tek hayali.

Devamlı olarak yenilenen gelinlik modelleri her yıl değişmekle birlikte geniş bir konsept oluşturmakta. Bu yıl gelinlik modelleri arasında fazlasıyla dikkat çeken tüp model gelinlikler, vücut hatlarını belli eden en seksi gelinlik modeli olarak dikkat çeken en çekici modeldir. Tüp gelinlik modelini ortaya çıkaran tercih seçenekleri arasında yer alan en iyi kumaşlar, jarse, jorjet ve ipektir. Tüp gelinlik modelini seçecek olan genç kızlar, zayıf vücuda sahip ve uzun boylu ise eğer tercih seçenekleriniz arasına girecek modeller arasında bulunmaktadır, . Bu modeli tercih edecek olan genç kızların kaçınması gereken bir durum ise geniş omuzlu ve köprücük kemikleriniz çıkıksa eğer model üzerinde kullanılacak olan ince bantlardan kesinlikle kaçınılmalıdır. Minyon vücuda sahip olan kişilerde rahatlıkla bu modeli tercih edebilir. Gelinlik üzerinde kullanılacak olan basit hatlar vücudun olduğundan uzun görünmesine yardımcı olacaktır.

Bir önceki yazımız olan 2015 Kraliyet Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2015 Kraliyet Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartüp gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>