Tül Gelinlik Modelleri

tul gelinlik modelleri 14 276x400 Tül Gelinlik ModelleriDeğişen moda tül gelinliklerin yeniden göz önüne gelmesine neden oldu. 2015 yeni sezonunda tül gelinlik modelleri trendlerin arasında yer alıyor. Tül ve kabarık gelinliklerden oluşan koleksiyonlar hemen hemen her markanın içerisinde yerini aldı. Aslında gelinlik modellerinde tül detayı her daim kullanılır; fakat bu sezon biraz daha fazla kullanılarak değerlendiriliyor. Üstelik sadece kabarık gelinlik modellerinde de tül detaylarına yer verilmiyor. Balık etekli gelinlikler, dar kesim gelinlikler de de tül ayrıntısı epeyce kullanılıyor. Minimalist gelinlikler denildiğinde de bu tarz modeller daha fazla ön plana çıkıyor. Yani sade ve zarif gelinlik modeli denildiği zaman diğerlerinden bir adım önde. En azından yeni sezonda bu ayrıntı çok daha fazla vurgulanıyor.

Gelelim en can alıcı soruya, tül gelinlik modelleri kimlere yakışır? Bu tarz tülden oluşmuş, kat kat bir görünüm ya da şifon gelinlikler aslında uzun boyluların tercihlerine daha uygun. Özellikle de kabarık gelinlikler hacminden ötürü bacak boyu uzun olanlara daha çok yakışacak modeller arasında. Bunun nedeni de gelinliğin şatafatlı görüntüsünün ardında kaybolmamak. Tabii ki kısa boylu hanımlar içinde gelinlik tasarımları içerisinde tül ve kat kat formuna yer verilebilir. Bu aşamada gelinliğin üst kısmının uzunluğu büyük önem taşır. Eğer vücut proporsiyonunu bozmayan tarzda bir tasarım tercih ederseniz, boyunuzu kesen bir görüntüden de kurtulmuş olursunuz. Bu yüzden de gelinliğin tasarımını özenle seçmeniz gerekir.

Bir önceki yazımız olan Uzun Kuyruklu Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde çok uzun kuyruklu gelinlik modelleri, uzun kuyruklu gelinlik ve uzun kuyruklu gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartül gelinlik,tül gelinlikler,tül detaylı gelınlikler,sade ve tül gelinlikler,kat kat gelinlikler kısa bacak üstü,üstü tül gelinlik,gelliğin tül modeli,gelinlik tulu,gelinlik tülleri,dünyanın en gelinlik tülleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>