Trend Retro Saç Modelleri

trend retro sac modelleri 11 266x400 Trend Retro Saç ModelleriAbiye saç modelleri ve gelin başı için yapılan saçlarda 2015 modasında retro rüzgarları esiyor. 60′lı yılların saç modelleri ve 50′li yılların saç modelleri seçimlerde oldukça önemli rol oynuyor. Trend retro saç modelleri arasında 2015 yılında en çok kullanılan saçı ense topuzları. Hem gelin başı hem de abiye saç modelleri arayışları için ense topuz modelleri oldukça popüler. Yüzü ön plana çıkaran ense topuzları basık bir şekilde yapılarak günümüz modasına ayak uyduruyor. Ayrıca bükülerek iki yandan yapılan modelleri de yine günümüz saç trendleri arasında oldukça tercih ediliyor.

Trend retro saç modelleri sadece basık topuzları içermiyor. Kabarık ve gösterişli topuzlar, sıkı bir şekilde bağlanarak da yine 2015 modasına uyarlanıyor. Geçmişten günümüze gelen farklı saç modellerini ele alan konuda sık ve iri su dalgalı saç modellerinde yer alıyor. Bohem tarzı da destekleyen salık saç modelleri klasik görünümü destekleyen havası ile büyülü bir güzelliğe sahip. İddialı ve feminin bir görünüm çizmek isteyenler ise kabarık saç modelleri içerisinden seçim yapabilir. İsteyen at kuyruğu, isteyen topuz modelleri, isteyene de açık kullanabileceği feminen bir hava verecek kabarık saçlar yuvarlak yüz hattına sahip kişiler için ideal. Zaten uzun bir yüz hattınız var ise tepe kısmı kabartılmış saçlardan biraz uzak durmanızda fayda var. Sade makyaj modelleri ile bu birbirinden gösterişli saç modelini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Kısa Saçlar İçin Topuz Modelleri başlıklı makalemizde kısa saçlar için topuz modelleri, kısa saçlara topuz ve kısa saçlılar için abiye saç modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar60 lı yılların moda saçlari,50 li yillar kabarik saç,retro saç modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>