Trend Düğün Pastaları

Trend Düğün Pastası Trend Düğün Pastaları

Trend Düğün Pastası

Bir düğün içerisinde, düğüne davetli olanların en çok beklediği kısımlardan birisi pasta kesme merasimidir. Özellikle çocuklar tarafından iple çekilen bu olayda, pastanın tadının ne kadar güzel olduğu kadar görsel açıdan da ne denli ihtişamlı olduğuna dikkat edilmektedir. Bu yüzdende pasta seçiminde bulunurken bu konuda profesyonel kişiler ile çalışmanın büyük önem arz ettiğini unutmamanız gerekiyor. Bu alanda isim yapmış kişilerce üretilen pastalar sayesinde çok daha iyi bir görsellik elde edebileceğiniz gibi, kendi düğününüzün de tam anlamıyla kusursuz olması adına önemli bir adım atmış olacaksınız.

konusunda en çok tercih edilenlerden birisi, bir klasiktir. Pastanın üzerinde gelin ve damadı simgeleyen birer tane oyuncak yerleştirilir ve böylelikle çift pasta üzerinde de temsil edilmiş olunur. Bu modeller günümüzde de sıklıkla tercih ediliyor ve şık bir pasta görüntüsü adına oldukça iyi bir tercih diyebiliriz. Bunun yanı sıra pastalarda genel olarak beyaz rengin hakimiyetinde söz edilebilir fakat daha renkli bir pasta tercihinde bulunmak son dönemde daha bir moda ve bizce de daha mantıklı bir karar olacağa benziyor.

Trend düğün pastaları konusunda genel kanının aksine fazla katlı modellere yönelmek büyük bir hata olacaktır. 7-8 katlı pastalar görsel açıdan güzellikten ziyade gereksiz bir abartı gibi görülmektedir. Bu yüzden de aşırı derecede yüksek pasta modellerinden uzak durmaya dikkat etmelisiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Nişan Sandığı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Sandığı, Gelin sandığı listesi ve Nişan Sandığı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlardüğün pastası,düğün pastaları,dugun pastaları goruntusu,dugun nisan pastasi,ilginç nişan pastası,nişan pastası yazıları,sozmerasimisontrent,trent düğün pastaları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>