Tesettür Gelin Başı Örtüsü Modelleri

Evlilik her genç kızın temel hayallerinden biridir. Özellikle sevdiği adamla evlenmek ve onun için gelinlik giymek ise çok özeldir. Düğün sezonu yavaş yavaş hareketlenmeye başlamıştır. Bu yüzden de gelin adaylarını büyük bir telaş kaplamıştır. Gelinlik seçme işlemi tamamlandıktan sonra gelin başı kalmaktadır.

Tesettürlü gelin adayları ise gelin başı örtü üstüne yaptırmaktadır. Bu yüzden bu yazımızda tesettür gelin başı örtüsü modelleri konusuna değineceğiz. Her ne kadar bu konu önemsenmese de gelin başı gerçekten çok önemlidir. Öncelikle gelin başı örtüsü yaptırırken dikkat edilmesi gereken önemli noktalar vardır. Bunların başında ise bu örtünün süslemesi yapılırken daha rahat bir model seçilmelidir. Bazı durumlarda düğün günlerinde gelinler bu konuda sıkıntı çekmektedir.  Tesettür gelin başı örtüsü modelleri olarak bu sene çok farklı modeller karşımıza çıkmaktadır. Genelde bol taş işlemeli gelin başı örtüsü modelleri tercih edilmekteydi. Fakat bu sene üstüne taç koyabileceğiniz sade işlemeli modeller de bir hayli tercih edilmektedir. Bunun yanı sıra bir de gelin başı örtüsü yapıldıktan sonra aksesuar kullanabilirsiniz. Gelinlik modelinize uygun bir çiçek de olabilir, taşlı bir aksesuarda olabilir. Tercih tamamen size kalmış. İstediğiniz tarzda bir aksesuar kullanabilirsiniz yeter ki gelinliğinizle ve diğer aksesuarlarınızla uyumlu olsun.

Bir önceki yazımız olan 2014 Zarif Gelin Takısı Modelleri başlıklı makalemizde Gelin Takısı Modelleri ve Zarif Gelin Takısı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin eşarp modelleri,tesettür modelleri,gelin başörtüsü modelleri,gelinlik başörtüsü modelleri,tesettür başörtüsü modelleri,gelin başörtü modelleri,sade gelin makyajı,türbanlı gelin başı modelleri,gelin eşarpları,tesettür gelinlik modelleri ve fiyatları
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>