Ten Rengine Göre Gelinlik Modelleri Seçimi

sampanya rengi gelinlik modelleri 400x311 Ten Rengine Göre Gelinlik Modelleri SeçimiGelin modelleri ve gelin seçimi oldukça fazla alternatif olduğundan kafa karıştırıcı bir tercihtir. Birçok gelinliğin rengi beyaz olarak sınıflandırılsa bile aslında farklı beyaz tonlarından tasarlanmaktadır. arasında en fazla fil dişi rengi kullanılmıştır. Fil dişi rengi gelinlik modellerinin dışında; şampanya rengi, çiğ beyaz, pırlanta beyazı, kırık beyaz ve beje doğru uzanan bir geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır. Ten rengine göre gelinlik modelleri seçimi önemli bir ayrıntıdır. Bu ayrıntıyı ciddi bir şekilde değerlendirerek, herkesin kendi ten rengine göre değerlendirmesi çok daha muhteşem sonuçların meydana gelmesine neden olmaktadır. Vücut tipine göre gelinlik seçimi kadar ten rengi ile uyumlu olarak gelinlik modeli tercih etmek de büyük bir önem taşımaktadır.

Ten rengine göre gelinlik modelleri seçimi buğday, esmer ve açık tenli olarak üç ana grupta değerlendirilebilir. 2014 gelinlik modelleri arasında öne çıkan fil işi rengindeki gelinlikler açık tenli bayanlar için mükemmel bir tercih olacaktır. Bembeyaz gelinlik rengi olarak nitelendirilen gelinlikler de esmer ve koyu tenliler için ideal bir seçim olacaktır. Eğer buğday tenli biri iseniz şampanya rengindeki gelinliklerden seçim yapmalısnız. Ten renginde kıyafetin renginin önemi tüm duruşu etkilediği unutulamamalıdır. Pırlanta rengi ya da naturel beyaz olarak anılan gelinlik modelleri de tüm ten renklerine uyum sağlamaktadır. Eğer cilt tonunuza uygun olan fil dişi ya da şampanya rengini beğenmiyorsanız naturel beyaz yanipırlanta rengine sahip gelinlik modellerinden de rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Yaz Gelinlik Trendleri başlıklı makalemizde 2014 Yaz Gelinlik Trendleri ve Gelinlik Trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarbalık etli ve orta ve açık tenli bir bayanın terçih edebileceği gelinlik modelleri,gelinlik rengi,gelinş ik modelleri,bugday tene giden nisanliklar,gelinlik renkleri,beyaz tenli gelinler için gelinlik modelleri,beyaz tenli gelinlik,bej reng gelinlikler,tene gore gelinlik renk secimi,beyaz tenlilere hangi gelimlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>