Tek Omuz Abiye Modelleri

tek omuz abiye modelleri 9 266x400 Tek Omuz Abiye Modelleri60′ların modası olan tek omuz, 2015 sezonunda abiye modasında popüler seçimlerden. Aslında genel olarak her sezonda tek omuz abiye modelleri markaların yeni kreasyonlarında yerini alıyor; fakat yeni sezonda düzenlenen defilelerde hakimiyetinin yüksek olduğu gözler önüne serildi. Tek kollu abiyeler, kesimleri nedeniyle asimetrik bir görüntünün şıklığını kazanmanızı sağlayacaktır. Özellikle uzun kesimli olanlarında ince ve zarif bir duruş kazanmanız çok daha kolaydır. Tabii bu şık duruşu besleyen ayakkabı ve aksesuar seçimlerine de dikkat etmek gerekir. Ayrıca tek kol ayrıntısında saç modellerine de dikkat etmek gerekir.

Tek omuz abiye modelleri kesimlerinde genellikle omuz detayı odak noktası olarak belirlenir. Bu yüzden de açık saçlı abiye modeller kullanılmamalıdır. Dağınık bir abiye saç yerine daha sabit topuz modelleri elegan bir görüntü kazanılmasını destekleyecektir. Bununla beraber balerin topuzları, yüksek topuz modelleri de uygulanabilir. Ayakkabı seçimleri de ayrıntısız ve sade olmalıdır; çünkü odak noktası daime yukarıda omuz seviyesinde tutmak, kalabalık bir görüntüye de engel olacaktır. Aksesuar seçimlerinde ise kolye kullanmak yanlıştır. Zaten göğüs dekoltesini bölen bir ayrıntının ortada olması, kolye açığını gizleyecektir. Eğer ki tek omuz detayı üzerinde işlemeler var ise sallanan taşlı küpeler kullanılmamalıdır. Bunun yerine tek taş küpe veya işlemenin özelliğine göre bir seçim kullanmak sadeliğin yarattığı şıklığı ortaya çıkarır; fakat tam tersi detaysız ve düz bir asimetrik askı bulunuyorsa gösterişli küpeler kullanabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Zümrüt Yeşili Abiye Elbise başlıklı makalemizde abiye elbise modelleri, Abiye Modelleri ve zümrüt yeşili abiye elbise hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik abiye modelleri,2015 abiye tek omuz,www tek omuz abıye modellerı,tek omuzlu abiye modelleri fiyatları,tek omuz yeşil abiye modelleri fiyatları,tek omuz elbiseye uygun saç modelleri,tek omuz abiye modelleri ve fiyatları,tek omuz abiye modelleri,abiyeler gelinlik modelleri,2015 tek omuz gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>