Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

         

Şık Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

Şık Taşlı Gelin Ayakkabısı Modelleri

                 

  Ayakkabılar kadınların şık görünmek adına en çok özen gösterdikleri parçalardan bir tanesidir. Ne kadar güzel bir kıyafet giyerseniz giyin, bu kıyafet güzel bir ayakkabı ile kombinlenmedikten sonra çokta hoş bir görünüm elde etmek imkansızdır. Bu durum gelinlikler içinde geçerlidir. Bir gelin adayının en zor karar verdiği nokta gelinliği olduğu kadar ayakkabılarıdır da.

Taşlı gelinlik ayakkabısı modelleri gelinlilerinin altına son derece hoş bir ayakkabı giymek isteyen gelin adaylarının en sık tercih ettikleri modellerin başında gelmektedir. Taşlı ayakkabılar genel itibariyle gösterişli bir görünüme sahip oldukları için gelinlerinde gösterişli havalarına uyum sağlayacaktır. Taşlı gelinlik ayakkabısı çeşit olarak bir hayli fazla. Her zevke hitap edebilecek bir ürün yelpazesine sahip diyebiliriz. Son dönemde genellikle ince topuklu gelinlik ayakkabıları bir de taşlarla birleştirildiğinde sıklıkla tercih edilen modeller arasında yerini almaya başlamış durumda. Bunun haricinde düğün, nikah gibi süreçlerin koşuşturmasından dolayı yorulmak isteyen hanımlar için topuk boyu kısaltılmış fakat şıklıktan ve gösterişten hiç bir şey kaybetmemiş olan modellerde mevcuttur. Burnu açık taşlı modellerinde gerçekten hoş bir görünüme sahip olduğunu da söylemeliyiz.

Taşlı gelinlik ayakkabısı modelleri arasında bilekten bağlamalı modellerdeki zarafet ise hanımların çok ilgisini çekeceğe benziyor. Bu modellerde daha çok bilekten bağlanan kısımların komple taşlarla kaplanmış olması çok tatmin edici sonuçların elde edilmesini sağlayabiliyor. Hangi model olursa olsun gelinliklerin o şatafatlı ve gösterişli havasını tamamlamak adına taşlı ayakkabıları tercih etmek en doğru tercihlerden bir tanesi olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Christian Louboutin Gelin Ayakkabıları başlıklı makalemizde 2014 Gelin Ayakkabıları, Christian Louboutin ve Christian Louboutin Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


ArananlarGELİNLİK AYAKKABILARI,tasli gelin ayakkabıları,taşlı ayakkabı modelleri,tasli ayakkabilar,gelinlik ayakkabısı modelleri,gelin ayakkabısı fiyatları,taşlı gelinlik ayakkabıları,taşlı ayakkabı modelleri fiyatları,taşlı ayakkabı,en güzel taşli ayakkabısı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>