Tasarımcıların 2015 Gelinlik Modelleri

tasarimcilarin 2015 gelinlik modelleri 13 266x400 Tasarımcıların 2015 Gelinlik ModelleriModa haftaları, düzenlenen defileler, derlenen koleksiyonlar artık görücüye tamamen çıktı sayılır. Bu da yeniliklerden tamamen artık belirginleştiği ve 2015 gelinlik trendlerinin hangi modellerde yoğunlaşılmış olduğunun habercisi. Tasarımcıların 2015 gelinlik modelleri aslında farklı markalarda ayrı tarzlara yönelmiş olsa da, detayların incelendiğinde aynı noktada buluştuklarını gösteriyor. Bu detayların başında dantel ve güpür işlemeler yer alıyor. Dantelli senenin en belirgin trendlerinden. Bunun yanı sıra tek kol ve kayık yaka gelinlikler de yine oldukça popüler.

Tasarımcıların 2015 gelinlik modelleri sadece detaylardan oluşmuyor. Klasik ve değişmeyen özelliklere sahip straplez gelinlikler de yine göz önünde olan modellerden. Kabarık gelinlik modellerinde en çok göze batan detayda kayık yaka detayı. Tek başına bile moda gelinlikler kategorisinde baş sıralarda yer alan omuz ayrıntısı en çok kabarık ve çan gelinlik modellerinde kullanılmış. Ayrıca dar kesimli romantik gelinlikler de minimal tasarımların zarifliğini ön plana çıkarmışa benziyor. Sade ve şık gelinliklere nazaran balo tipi gelinlikler de senenin trendleri arasında. Vintage havasını veren balo tipi gelinlik modelleri, ihtişamlı ve görkemli duruşları ile iddialı gelinlere hitap ediyor. İşleme detayına girildiğinde de taşların ışıltısı büyü bir atmosfere yolculuk etmenizi sağlayabilecek cinsten. Seyrek, sık, komple taşlarla işlenmiş gelinlik modellerinin ışıltısı her gelin adayını etkileyebilecek gösterişte. Ayrıca midi ve mini gelinlikler de yavaş yavaş daha fazla kesime hitap etmeye başlıyor. 2015 yılında farklı bir tarz ortaya koymak isteyen gelinler bu modelleri yakından inceleyebilirler.

Bir önceki yazımız olan En Çok Kullanılan Gelinlik Modelleri Neler? başlıklı makalemizde en çok kullanılan gelinlik modelleri neler, gelinlik modelleri ve popüler gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarçarşaflılar için gelinlik,kanal 8 bu tarz benim de gelinlik modelleri,çarşaflılar için gelinlik modelleri,çarşaf gelinlik,çarşaflı bayanlar için gelinlik modellwri,carsaflı gelınlık modellerı,çarşaflı gelinlikler,çarsaflı gelinliklr,gelinlik modelleri yeni sezon
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>