Tarzınıza Uygun Gelin Makyajı Trendleri

tarziniza uygun gelin makyaji trendleri 8 266x400 Tarzınıza Uygun Gelin Makyajı TrendleriDüğün günü geldi çattı! Geçmek bilmeyen günler, koşuşturmalı geçen zaman ve hayalini kurduğunuz düğün gününüz… Hazırlıklar, yorgunluklar ve telaş hem biraz uzağınızda, hem de baştan aşağıya sizinle beraber. Bu iki zıt anlamsız gelmesin size. Düğün günü aslında birçok aksaklık hep sizi buluyormuş, tam da günüymüş gibi oluverir. Unuttuklarınız, atladığınız ayrıntılar birer birer dizilirken önceliğiniz her zaman için acele etmek değil, derin bir nefes almak olsun. Gelin saçı, makyajı düğün hazırlıklarının son aşamasıdır ve kesinlikle tadını çıkarmanız gerekir. Öncelikle kendinizi rahat hissetmeli ve tarzınıza uygun gelin makyajı trendleri arasından seçimler yapmalısınız. Bu da ne demek oluyor? diye düşünmek aslında elde değil; fakat makyajında bir modası olduğunu unutmayın. Bu yüzden de demode bir gelin olmamak adına trendleri takip etmek zorundasınız.

Tarzınıza uygun gelin makyajı trendleri artık günümüzde çok daha fresh ve tahmin edildiğinden de sade bir şekilde değerlendiriliyor. En iddialı ve gösterişli dumanlı gözler. Karanlığın rengi siyahla gerçekleştirilen bu makyaj modeli daha çok açık renkli gözler için ideal. Koyu göz renginiz için ise daha açık tonlar tercih etmelisiniz. Kendi yüz ve doğal güzelliğinizin önüne geçen makyajlardan kaçınmalı, ama bir o kadar da rahatsız olduğunuz kusurları da örtmekten de geri kalmamalısınız. Teninize doğal bir ışıklandırma yapabilir ve geriye kalan her detayı sade bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Buğulu Gelin Makyajı başlıklı makalemizde buğulu gelin makyajı, buğulu göz makyajı ve Gelin Makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlartarzınıza uygun gelin makyajı
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>