Sonbahar Gelin Makyajı Modelleri

sonbahar gelin makyaji modelleri 1 305x400 Sonbahar Gelin Makyajı ModelleriMakyaj gelinliğin her zaman için önemli tamamlayıcıları arasındadır. Makyaj ile gelinliğinizi bir ahenk içerisinde değerlendirmeniz, çok şık bir sonuç ile size geri dönecektir. Sonbahar gelin makyajı modelleri arasında da havanın hafif esintisine doğal dokunuşlar yapabilirsiniz. 2014 senesinin en trend makyaj trendi natürel makyaj gelinliğin üzerinde uygulanabilir. Sade bir makyajla klasik bir gelin adayı görüntüsünden sıyrılıp, saçlarınıza takacağınız çiçek taçlarla oldukça hoş bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sonbaharın hüznünü geri plana atacak renkli göz makyajları ile 2015 senesinin moda renklerini kullandığınız bir makyaj da çok muhteşem bir gelin makyajı modelinin ortaya çıkmasına neden olacaktır.

Sonbahar ayının gelin makyajı trendleri genel olarak incelendiği zaman oldukça doğal uygulanmış makyajlarla karşılanıyor. Farklı ama bir o kadar natürel seçeneklerle duru ve diri bir cildin öne çıkarılması sağlanıyor Sonbahar gelin makyajı modelleri abartıdan uzak ve doğal güzelliği destekleyici unsurları barındırır. Yaz sonrası bronzlaşmış ten renginin üzerine uygulanacak ışıltılı göz makyajı ile büyüleyici bir güzellik yakalanabilir. Allık seçimlerinde daha çok şeftali tonları kullanılsa bile pembe tonları allıkları tercih edilebilecek alternatiflerin arasında sayılıyor. Mat bir görünüm ile sadece dudaklarınızın odak noktası haline gelmesini istediğiniz zaman kırmızı ve borda ruj seçenekleri kaçınılmaz. Göz makyajına ağırlık verildiğinde de söz konusu ruj seçimi daha açık ve nude (ten rengi) tonları ile değerlendirilmeli. Parlak bir görünüm ya da mat seçimlerle göz alıcı bir güzelliğe bürünebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Gelin Makyajı Trendleri başlıklı makalemizde 2015 gelin makyajı modelleri, gelin makyajı modası ve gelin makyajı trendleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlar2014 sonbahar gelin makyajlari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>