Son Moda Gelin Çiçeği Modelleri

son moda gelin cicegi modelleri 6 400x304 Son Moda Gelin Çiçeği Modelleri Gelinlik modelleri ve damatlık modelleri seçimleri kadar önemli olan bir diğer düğün hazırlığı detayı da gelin çiçekleridir. Seçilen damatlık ve gelinlik modeline uygun son moda gelin çiçeği modelleri ile muhteşem bir görünüm sergileyebilirsiniz. Bilindiği gibi birkaç sezondur canlı gelin çiçekleri en çok tercih edilen trendler arasında. İki farklı gelin çiçeğiniz olabilir ve canlı çiçeğinizi arkadaşlarınıza atabilir, yapay gelin çiçeğinizi ise ömür boyu gelinliğiniz ile beraber saklayabilirsiniz.

Son moda gelin çiçeği modelleri renkli seçenekleri ile göz doldururken, tül ve kurdele ayrıntıları ile şık bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Renkli gelin çiçekleri son üç sezondur yoğun olarak tercih edilen modeller arasında. Farklı canlı çiçeklerden hazırlanan gelin buketi modelleri ile muhteşem bir görüntü yakalayabilir ve yıllarca hatıra kalacak olan fotoğraflarınıza renk katabilirsiniz. Rengarenk bir gül buketi veya sadece kırmızı güllerden oluşan bir gelin buketi yaptırabilirsiniz. Sarı lalelerden yaptırdığınız bir gelin buketi ile gösterişli bir hava estirebilirsiniz. Gelinliğinizin beyaz görüntüsüne elik eden sarı laleler ile farklı bir tarz yaratmanız mümkün. Leylaklardan oluşturulmuş bir gelin buketi ile sade ama hoş bir gelin buketi de size eşlik edebilir. Papatyalardan oluşan bir gelin çiçeği ile nostaljik bir görünüm elde edilebilir. Beni unutma olarak bilinen gerdanya çiçeği de muhteşem ve güle benzer görüntüsü ile gelinliğinizin özel detaylarından birini temsil edebilir.

Bir önceki yazımız olan Yüz Şekline Göre Duvak Modelleri başlıklı makalemizde kabarık duvak modelleri, kafes duvak modelleri ve sade duvak modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik çiçekleri,son moda gelinlik modelleri,gelinlik çiçeği,gelinlik çiçek modelleri,gelinlik çiçeği modelleri,Gelinliği çiçeği,gelin ayakkabısı ve çiçeği,2015 gelin iei modelleri,gelinlege uygun çiçek modell,çocuklara göre gelinlik çiçeği
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>