Siyah Dantelli Uzun Abiye Modelleri

siyah dantelli uzun abiye modelleri 10 337x400 Siyah Dantelli Uzun Abiye ModelleriAbiye modelleri arasında renk olarak en çok siyah tercih edilir. Aslında bunun nedeni siyahın asil görüntüsünden dolayıdır. Siyah dantelli uzun abiye modelleri 2015 trend gece elbiseleri arasında çoktan yerini aldı. Dantelin zengin görümü siyah rengin asilliği ile bütünleştiği zaman oldukça tarz ve çok da şık bir görünümü destekliyor. Siyah uzun abiyeler ile nişan, düğün ve benzeri her türlü organizasyon için kullanılabilir.

Siyah dantelli uzun abiye modelleri tarzınızın şıklıkla olgunlaşmasını sağlayacaktır. Siyah tonlara en çok gümüş aksesuarlar yakışmaktadır. Siyah ile altın rengi de uyumlu olabilir ama işin içerisine dantel detayı girdiği için daha çok taşlı takı modelleri arasından seçimler yapmanız şıklığınıza artı kazandıracaktır. Siyah renk aynı zamanda her zaman kurtarıcılığı ile ünlüdür. Kişilerin vücut yapılarının daha ince ve zarif gösteren bu ton, duruşunuza asalet de kazandıracaktır. Siyah ve özellikle uzun abiyeler de senenin modası derin yırtmaçlı bacak dekolteleri. Tabii ki de sadece dekolte seçenekleri tek tip olarak sınırlanmıyor Sırt dekoltesi 2014 yılındaki baskınlığını 2015 trendlerinde de sürdürüyor. Dantelin transparan etkisinden yararlanan tasarımcılar göğüs ve sırt dekoltesini de ön plana çıkartıyor. Uzun bacaklara sahip bayanlar derin yırtmaçlardan tercih edebilirler. Kısa ve daha minyon tipli vücuda sahip olan hanımlar ise yüksek belin vurgulandığı iddialı göğüs dekoltelerini ya da seksi sırt dekolteleri arasından seçimler yapabilirler.

Bir önceki yazımız olan Kayık Yaka Abiye Modelleri başlıklı makalemizde kayık yaka abiye, kayık yakalı abiye modelleri ve omuz dekolteli abiye elbise hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsiyah uzun abiye,abiye elbise uzun dantelli,abiye -siyah uzun,siyah uzun dantelli abiye,siyah dantelli uzun elbise modelleri,dantel uzun abiye,siyah uzun abiye boynu taşlı,siyah dantelli abiye modelleri,siyah asil elbise,abiye siyah dantelli elbise modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>