Sırt Dekolteli Abiye Modelleri

sirt dekolteli abiye elbise modelleri 266x400 Sırt Dekolteli Abiye Modelleriİlk olarak 2013 yılında gündeme gelen sırt dekoltesi, 2014 yılında da abiyeler de en vazgeçilmez ayrıntılardan biri oldu. Sırt dekolteli abiye modelleri seçeneklerine tüm ünlü markaların tasarımcıları ağırlık veriyor. Dekolte özellikle abiye tercihlerinde en önemli ayrıntılar arasında. Kıyafetin tüm özelliğini de etkileyen dekolte, sırt detayı ile muhteşem bir şıklığın ön plana çıkmasına neden oluyor. Sırt dekolteli abiyeler 2014 yılında büyük ilgi ile karşılandı. Hala daha sırt dekoltesi en çok aranan modeller arasında ilk sırada yer almaktadır. Abiye ya da kıyafette dekolteye karar vermek, kıyafetin modelinin de belirlenmesinin en mühim adımlarından birisi. Dekolte seçerken dikkat edilecekler arasında ise muhakkak tek dekolte kullanmak gerekiyor.

Sırt dekolteli abiye modelleri arasında derin sırt dekoltesi en çok tercih edilenler arasında. Bel bölgesine kadar inen bir dekolte genellikle uzun ve düz elbiseler üzerinde çok şık durmakta. Eğer sırt dekolteli abiye elbise arıyorsanız dekolteniz derinse muhakkak uzun ve dar elbiseler tercih etmelisiniz. Asimetrik, arkası uzun ve önü mini elbise modelleri üzerinde de derin sırt dekoltesi güzel duracaktır; ama tümüyle kapalı uzun bir abiye elbisenin sadece sırt dekolte detayı çok daha şık bir görünüm elde etmenizi sağlar. Kısa ve mini abiye elbiselerde ise sırt dekolte detayını çok derin olmamak ve muhakkak zincir, işlemeli askı gibi seçeneklerle değerlendirmek gerekiyor. Askı detayı dekoltenin gizemini destekleyeceğinden oldukça muhteşem görünüm kazanılmaktadır.

Bir önceki yazımız olan 2014 Büyük Beden Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde 2014 büyük beden abiye elbise, 2014 büyük beden abiye modelleri ve büyük beden abiye elbise modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsırt dekolteli abiyeler,sırt dekolteli abiye,sırt dekolteli abiye elbiseler,sirt dekolte abiye,sirt dekoltesy abiye,Arka dekolteli dar gelin elbise modelleri,arka dekolteli abiye,sırt dekolteli uzun abiye,abiye elbiselerde sırt dekolteleri,abiye dekolteli
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>