Sıradışı Gelin Saçı Modelleri

Zincirli Sıradışı Gelin Saçı Modelleri Sıradışı Gelin Saçı Modelleri

Zincirli Sıradışı Gelin Saçı Modelleri

Düğün sezonunun artık yaklaşmış olması hem gelin adaylarını hemde kuaförleri harekete geçirmiştir.  Gelin adaylarının büyük bir kısmı gelinlik alışverişini tamamlamış, kendilerini en güzel gösterecek gelin saçı arayışına girmiştir. Ve hatta şimdiden kuaför kuaför dolaşmaya başlamışlardır bile.

Gelin saçı olarak en çok karşımıza çıkan şüphesiz ki salık saç modelleri, topuz modelleri ve atkuyruğu modelleri olmaktadır. Ancak düğün gününde farklı bir hava yaratmak isteyen gelin adaylarımız için sıradışı gelin saçı modelleri arasından seçim yapmalarını tavsiye ediyoruz. Gerçekten de galeriye göz attığınız da oldukça farklı ve modern modeller gözümüze çarpmaktadır. Zincir detaylı gelin saçı modelleri olsun, farklı aksesuarlarla süslenmiş gelin saçı modelleri olsun. Bu saç modelleri sizi çok farklı bir ambiyansa da sokacaktır ister istemez. Kafanızın üstünde koskocaman bir kuş yuvası gibi bir saç modelinin olması herkesi etkiler diye düşünüyorum. Bunun yanı sıra bu modeller için kullanacağınız aksesuarlarda oldukça farklı bir tasarıma sahiptir. Fiyonklu sıradışı gelin saçı modelleri bu sene en çok ön plana çıkmış modeller arasında bulunmaktadır. Bir de bununla beraber değişik tarzda örülmüş saçlarınız da bu modeller için oldukça uygundur. Sizde bu sayede istediğiniz farklılığa ve modern görüntüye ulaşabilme şansı yakalayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri ve Atkuyruğu Gelin Saçı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlaralın süsü,gelin saç? modelleri,modern gelin başı topuz,modern gelin saç ve makyajları 2015,sıra dışı gelinlik modelleri,sıradışı gelinlik modelleri,zincirli topuz modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>