Şık ve Sade Nişan Ayakkabıları

nisan ayakkabisi modelleri 1 266x400 Şık ve Sade Nişan AyakkabılarıEvlenme teklifi ile alınan karar sonucunda, gelenekler eşliğinde söz ve nişan merasimleri gerçekleşir. Genel olarak nişan merasimleri evde ya da aile arasında kutlamalarla gerçekleşir. Nişan ayakkabısı modelleri de nişan gününün aslında hemen hemen en can alıcı noktasıdır, en azından gelin adayları için. Nişan ayakkabınızı almadan önce muhakkak elbisenize ya da ne tür bir kıyafet giyeceğinize karar vermelisiniz. Çok mini tercih etmeyenler 2015 trendi olan midi boyu değerlendirmeye alabilirler. Midi elbise modellerinin altına da en güzel uyacak ayakkabı modelinin son günlerde çok gündemde olana stiletto ayakkabı modelleri olduğunu unutmayın. Hemen hemen her yerde ve her renkte bulabileceğiniz bu tür bir ayakkabı ile sade ve şık görüntünüzü tamamlayabilirsiniz.

Nişanlık ayakkabı modelleri için sadece klasik ayakkabı yorumu yapmak olmaz. Daha fresh bir görünüm yakalamak isteyen gelin adaylarının, seçtiği mini kıyafetleri altına platform topuklar giyilebilir. Ayrıca uzun abiye nişanlık elbiseleri için de yine platform ayakkabı modellerinden tercih edilebilir. Mini abiye tercih edenler topuk tercihlerinde istedikleri kalınlığı vurgulayabilirken, uzun abiye elbise seçenler ayakkabılarını ince topuklardan yana kullanmaları daha doğru olacaktır. Bunun nedeni de tamamen görüntüdeki zarifliği desteklemek içindir. Nişan günü fazla yorulma ihtimalini de kesinlikle göz ardı etmemelisiniz. Uzun süre ayakta kalabilme ihtimalinin yüksek olmasından dolayı, ayakkabı seçimlerinizi rahat ettiğiniz türden yapmanız tavsiye edilir. Güzellik uğruna fedakârlık yapan gelin adaylarının da mutlaka yedek ayakkabı bulundurmaları, gecenizi kurtaran önemli bir detaydır.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Vakko Nişanlık Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Vakko Nişanlık Modelleri ve Vakko Nişanlık Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarnişanlık gelinlik modelleri,en şık ve sade nişan,sade sik nisan,sade şık nişan ayakkabıları,şık sade nişan
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>