Seksi Gelinlikler

seksi gelinlikler 12 265x400 Seksi Gelinliklerİddialı bir tarz sadece casual giyimde tercih edilmez. Seksi bir duruş stilinizi özetliyorsa eğer arasından bir seçim yapma şansınızda var demektir; çünkü zaten sizin tarzınız günlük hayatta da oldukça feminen bir duruşla tanımlanıyorsa, böyle bir gelinlik modeli eğreti ve abartılı durmayacaktır. Aslında ayrıca 2015 gelinlik trendlerinde de oldukça fazla bir yer kalıyor. Bunu ilk bakışta dar kesimli gelinliklerin öne çıkardığını anlamak çokta güç değil. Senenin en popüler gelinlikleri vücuda yakın kesimleri ile tüm hatları gözler önüne seren modellerden oluyor. Tarz bir gelin olmak ve oldukça feminen bir stil yaratmak sizin elinizde!

Seksi gelinlikler  sadece dar kesimli görünümleri ile değil, dekolteleri ile de meşhur. O çok konuşulan derin sırt ve göğüs dekoltelerini bu kategori de görmek mümkün. Aynı zamanda trend seçimlerden gidildiği  zaman derin yırtmaçlar da yine 2015 modası içerisinde tüm gelin adaylarına göz kırpıyor. Çok konuşulacak, büyülğ bir stile sahip olmak istiyorsanız eğer seçiminize sadelik ve iddia katmanız gerekiyor. Böyle bir arayışın içerisindeyken de seksi imdada yetişiyor. Birbirinden farklı dekoltenin yanı sora şeffaf, tül ve transparan ayrıntıları da kullanmak mümkün. Tarzınızı transparan şeffaf ve çarpıcı duruşu ile şekillendirmek istiyorsanız eğer mutlaka kararında bir doz kullanmanız gerekiyor. Unutmayın, gereğinden fazla transparan için biraz itici bir sonuç verebilir.

Bir önceki yazımız olan Yaz Mevsimi İçin Gelinlik başlıklı makalemizde gelinlik modelleri, yaz mevsimi için gelinlik ve Yazlık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarşkşi,sekeie,seksi kına gelinlikleri,seksigelinlikler,seksy gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>