Seksi Gelinlik Modelleri

Dekolte gelinliğin şıklığını ön plana çıkartan bir detaydır. Seksi gelinlik modelleri arasında daha derin dekolteli ve çok şık gelinlikleri de tercih edebilirsiniz. Tasarımcıların olağan üstü ve farklı tarzlarını ortaya koydukları bu gelinlik modelleri daha çok cesur bayanlara yönelik. Dekolteyi seviyorsanız eğer en güzel gününüzde giyeceğiniz gelinlik modellerinde de stilinizi bu tarz gelinlik modelleri ile ön plana çıkartabilirsiniz. Genellikle ve derin göğüs dekolteli gelinlik modelleri daha sık tercih edilen seçenekler arasındadır.

Seksi gelinlik modelleri arasında mini ve oldukça farklı tarzlara da rastlamak mümkün. Günümüzde hem mini hem de seksi gelinlikler çok iddialı oldukları için ülkemiz içerisinde çok fazla rağbet gösterilmiyor; fakat derin sırt dekolteli gelinlik modelleri hem seksi bir duruşun ortaya çıkmasına hem de çok şık bir görünüm kazanılmasına destek olabiliyor. Yine seksi gelinlikler arasında derin göğüs dekolteli gelinlik modelleri de çok yoğun bir ilgi gören tarafta değil. Herkesten farklı olmak isteyenlerin derin V yakalı gelinlik modellerini seçebilmesi için de aynı zaman da dekolteyi sevmesi gerekiyor. Farklı bir tasarım da seksiliği ön plana çıkaran . Mini gelinlik seviyesinde kapalı ve oldukça seksi bu transparan gelinliklerde çoğu kadın için fazla frapan bir görünümü açığa çıkarabilir. Genel olarak seksi grupta değerlendirilen ve çoğu kadın tarafından tercih edilen yine sırt dekolteli gelinlik modelleridir.

Bir önceki yazımız olan Ten ve Göz Rengine Göre Gelin Makyajı Seçenekleri başlıklı makalemizde açık tenlilerin gelin makyajı, koyu tenlilerin gelin makyajı ve ten rengine göre gelin makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarseksi gelinlikler,seksi gelinlik modelleri,seksi gelinlikler 2014,kirli trsfaran seks,seks gelinlikler,gelin seks,çıplak gelinlik modelleri,seksi gelinlik,en seksi gelinlikler,enseksigelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>