Sade ve Şık Gelinlikler

sade ve sik gelinlikler 8 266x400 Sade ve Şık Gelinlikler2015 modasında minimalist tarz, sokak modasından özel kostümlere kadar izlerini belli ediyor. Sade ve şık gelinlikler de bu tarzın biraz devamı denilebilir. Özellikle dar kesim gelinlik modellerini ve balık etekli gelinlikleri kapsayan bu akım, daha uzun bir süre etkisini koruyacağa benziyor. Kabarık gelinliklerde ve prenses model gelinlikler üzerinde de aynı tarza rastlamak mümkün; fakat zaten yapısal olarak görkemli bir kesime sahip bu gelinliklerde, detaylar ciddi anlamda özenle sade olarak tasarlanıyor. Şık ve sade gelinlik denildiği zaman cafcaflı bir duruştan uzak durmak önemli. Bilindiği gibi sadece için değil, tüm hazırlıklar içinde aynı sadelik korunması gerekli; çünkü saçın ya da makyajında abartıya kaçması sadelikten uzaklaştırıcı bir etkiye neden olabiliyor.

Sade ve şık gelinlikler bohem tarzın hippi kişiliğini de yansıtıyor. Bu da tıpkı minimalist gelinlik üzerinde bulunan boho akımını anımsatıyor. Tabii aynı durumda etkili olduğu pek söylenemez. Bohem gelinlik modelleri gösterişli gelin saçı aksesuarlarına da yer verdiği için biraz sadelikten uzakta bir izlenim ortaya çıkıyor. Bu yüzden de daha natürel seçimleri dikkate almakta yarar var. Sadeliğin ve şıklığın söz konusu olduğu bir konuda, elegan bir tarz yakalamakta tabii ki an meselesi. Gelinlikten makyaja, saç modelinden ayakkabısına kadar özenle davranıldığında sonuçlar oldukça başarılı olabilir ve hayalinizde yarattığınız duru bir güzelliğin yansımasını çok iyi bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Galia Lahav Gelinlik Modelleri 2015 başlıklı makalemizde galia lahav gelinlik modelleri, galia lahav gelinlikleri ve gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsade ve şık gelinlikler gelinlik modelleri,dupont gelinlik modelleri,SADE KISA KOLLU ŞİK GELİNLİKLER,sade şık ve yarım kollu gelinlikler,Sık ve sade gelinlikler
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>