Sade Ve Şık Gelinlik Modelleri

2014 senesi itibari ile doğallık ve natürellik her kıyafet seçimi için ön planda tutuldu. 2015 senesinin yaklaşa moda seçimlerine göz atıldığında natürel kıyafetler yine ön plana çıkıyor. Sade ve şık gelinlik modelleri her kumaş ve tasarım ile kadınların tercih sıralamasında bir adım önde. Tercihini sadelikten yana kullanan bayanlar duvak, gelin saçı modelleri seçimlerinde ise gösterişlerini biraz daha öne çıkarıyorlar. Genel olarak şık gelinlik modelleri arasında ilk dikkat çeken özellikte sadelik oluyor. Gelinliğinizi sade ama bir o kadar şık ve farklı modeller arasından yapabilir ve tarzınız dışında bir seçimden de uzak durabilirsiniz.

Sade ve şık gelinlik modelleri seçeneklerinde straptez gelinlik modellerine daha çok dikkat çekilse bile, yine genel bir değerlendirme yapıldığı zaman aslında sadece dar bir model çemberi ile karşılaşılmıyor. Hatta arasında taş, dantel işlemelerine bile rastlamak mümkün. Kabarık olmayan gelinliklerin ağırlık bastığı modeller arasında prenses gelinlik modelleri arasından bile seçimler yapabilirsiniz. Sade gelinlik kumaşlarının detayları incelendiğinde özellikle kabarık seçenekler arasında işleme çok fazla tercih edilmemektedir. Gelin saçı modeli ile şıklığa uyum sağlandığı gibi, bu tarz bir seçimle daha koyu bir makyajı da rahatlıkla uygulatabilirsiniz. Şık gelinlik modelleri arasında sadeliği temsil eden tasarımların birçoğunda dantel detayının kullanıldığı bir başka detayı da beraberinde getirmektedir. Dantel ayrıntısını gelinliğin ana temasını oluşturulabildiği gibi sadece duvak seçeneklerinde de değerlendirilebilir.

Bir önceki yazımız olan Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri ve Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsade gelinlik,sade ve şik gelinlikler,kasnaksiz gelinlik modelleri,şik gelinlik modelleri,şık gelinlikler,sade şik gelinlik modelleri,kasnaksiz gelinlik,askili sade sik gelinlikler,Dar cemberli gelinlikler,sade ve k gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>