Sade Gelin Ayakkabısı Modelleri

sade gelin ayakkabisi modelleri 4 Sade Gelin Ayakkabısı ModelleriGelinliğin bütünleyicisi saç, makyaj, aksesuar ve ayakkabıdır. Ayakkabı seçimi gelinliğin bütünüyle bir ahenk oluşturacak şekilde seçilmesi gerekir. Yaklaşık üç sezondur farklı renklerde tasarlanan gelin ayakkabıları geçtiğimiz sezon incelendiği zaman sadeliğe daha çok önem verilmeye başlandığı yönünde gelişmeler gösterdi. Sade gelin ayakkabı modelleri tercih edilen gelinlikle bir bütün gibi duran, oldukça gösterişsiz bir görünüme sahip. Bu gösterişsizlik aslında ayakkabı seçiminizi geri planda tutmuyor bilakis şık bir görünüm kazanmanızı sağlıyor. Özellikle bu tip modelleri iddialı ve çok gösterişli gelinlik modelleri içinde ilk düşünülmesi gereken tercihler arasında; çünkü gelinliğinizin ayrıntılı ihtişamını sade ayakkabı modelleriyle rahatlıkla orantılanır.

Sade gelin ayakkabı modelleri gelinlik renklerinde seçilmelidir. Sadelik aslında ayakkabıların detaysız olduğu anlamına gelmiyor. Sade ayakkabı modellerinde taş, fiyonk, dantel gibi farklı seçenekler bulunuyor. Topuk ayrıntısı ince ve klasik olan bu ayakkabılar ile gelinliğiniz arasında mükemmel bir uyum sağlayabilirsiniz. Özellikle senenin modası olan danteli sade gelinliğinizin altına tercih edip, oldukça şık ve mütevazi bir gelin olabilirsiniz. Ayrıca yine senenin trendleri arasında yer alan bilekten bağlamalı ayakkabı modelleri arasından da seçimler yapabilirsiniz. Bu seçim sayesinde ayakkabınızı normalde de kullanabilme şansını da yakalamış olacaksınız. Son olarak bir de iki sezondur burnu açık ayakkabı modellerinin hala daha tercih edildiği günümüzde bu tarz bir model ile de sadeliği ön plana çıkarmak mümkün olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dantelli Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde dantel gelin ayakkbısı, dantelli gelin ayakkabıları ve Gelin Ayakkabı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarsade ayakkabı modelleri,sade gelin ayakkabisi,sade gelinlik ayakkabı modelleri,bilekten ayakkabılar sade renk,sade gelin ayakkabisi modelleri,sade çiçekli gelin ayakkabıları,saç ve gelinlik ayakkabı modelleri,kapalı topuklu ayakkabı gelin sade,gelinlik ayakabısı sade,en sik bilekten baglamali gelin ayakkabilari
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>