Rosa Clara Balık Etekli Gelinlik Modelleri

Gelinlik tercihi evlilik çağına gelen her bayanın kafasını kurcalayan bir konudur. Evleneceği gün geldiğinde nasıl bir gelinlik içinde kendini hayal etmesi gerektiğini dahi kestiremeyen çok sayıda genç bayan olduğunu söylemek mümkündür. Gelinlik seçiminden önce ilk olarak vücut hatlarınızı gözden geçirmeli ve kendi vücudunuza uygun bir gelinlik tercih etmelisiniz. Aksi halde ortaya çıkacak olan görüntü güzel olmaktan çok uzak olacaktır. Eğer ki zayıf bir vücudunuz var, boyunuz uzun ve hatlarınız orantılı ise sizler için balık etekli gelinliklerin ideal olduğunu söylemek mümkündür.

Rosa Clara balık etekli gelinlik modelleri arasında tercihte bulunmak isteyenler için ilk öncelik taşlı modellerdir. Balık etekli gelinliklerin vücudu saran ve tüm hatları ortaya çıkartan yapısı sebebiyle taşlı gelinlikler ilginin tüm gelinliğe yayılmasını sağlayacaktır. Bu yüzden de son dönemde en çok tercih edilen balık etekli modellerden bir tanesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Eğer sizlerde parıl parıl bir görüntü arzu ediyorsanız taş süslemeli modeller ideal bir seçim olacaktır.

Roca Clara balık etekli gelinlik modelleri arasında diğer bir alternatifiniz ise herkesin çok iyi bildiği straplez gelinliklerdir. Vücudunuzu saran bir gelinliğin göğüs bölgesinde straplez şeklinde başlıyor olması son derece iyi bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayacaktır. Keza aynı durum tek omuzlu gelinlik modelleri içinde geçerlidir.

Bir önceki yazımız olan Rosa Clara Kabarık Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Rosa Clara Kabarık Gelinlik Modelleri ve Rosa Clara Kabarık Gelinlik Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelinlik izimleri,baliq etekli gelinlik modelleri,gelinlik izim,örtülü gelinler,baliq etekli gelinlik,nikah elbisesi uzun beyaz,rosa clara balık,sade baliq gelinlikleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>