Romona Keveza 2015 Gelinlik Koleksiyonu

Romona Keveza 2015 gelinlik koleksiyonu 3 268x400 Romona Keveza 2015 Gelinlik Koleksiyonu2014 2015 Sonbahar Kış gelinlik modelleri düzenlenen defileler ile gelinlik arayışlarına bir cevap olmaya devam ediyor. Romona Keveza 2015 Gelinlik Koleksiyonu da 2015 İlkbahar Yaz gelinlik modelleri için farklı tasarımları ile gündemde. Romona Keveza yırtmaçlı gelinlik modelleri, uzun dantel kollu gelinler ve kemer detayı ile yüksek bele dikkat çekmeyi başarmış. Hem sade hem de gösterişli modelleri ile şıklığın ön plana geldiği gelinlik modelleri üzerinde dikkat çeken nokta metal kemerler. Dantel, şeffaf tül ise gelinliklerde yoğun olarak tercih edilen detaylar arasında.

Romona Keveza 2015 Gelinlik Koleksiyonu ile gelinlik modelleri İlkbahar tadında ve yaz mevsimine uygun modellerle şıklığı sembolize ediyor. Ünlü tasarımcı Keveza moderliği cesur bir tavırla sergilediği 2015 gelinlik modellerinde klasik tarzdan da vazgeçmiyor. Hem sade hem de seksi gelinlik modelleri de buluna koleksiyonda işlemeli gelinlik modelleri de geri planda tutulmamış. Taş ve incilerle bezenmiş gelinlikler oldukça göz kamaştırıcı. Asimetrik kesimden de vazgeçmeyen ünlü tasarımcı farklı yaka modelleri ile 2015 yılına damgasını vuruyor. Özellikle tek omuzlu gelinlik modelleri ile farklı bir tarza dikkat çekiliyor. Sade ve düz gelinlik modelleri üzerinde de kullanılan derin yırtmaçlar 2015 dekolte seçiminde de adeta trendin yakalanmış olduğunu gösteriyor. Gelinlikler için seçilmiş gelin çiçeklerindeki sadelikte gözden kaçmayacak kadar ortada. Renkli gelin çiçekleri yerine kullanılan beyaz çiçekler gelin adayları için ilham kaynağı olabilir.

Bir önceki yazımız olan 2014 2015 V Sırt Dekolteli Dantel Gelinlik başlıklı makalemizde 2014 2015 V dekolteli gelinlik modelleri, 2014 2015 v sırt dekolteli gelinlik ve 2015 v dekolteli gelinlik hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarromona keveza gelinlik fiyatları,romona keveza gelinlik
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>