Romantik Gelinlikler

romantik gelinlikler 0 267x400 Romantik GelinliklerZarif, sade, şık ve bir o kadarda eleganlığın eş değerde olduğu genellikle romantik olarak anılır. Az detaylara sahip ama öz bir görünümün doğal yansımasıdır romantik gelinlikler. Alengirli ve ince detayları bulunmaz. Sadeliğin ön planda olduğu ve her daim zarafetle sonuçlanan bir durumun kaynağıdırlar. Kabarık, dar kesim, balık etekli kısacası kesimi fark etmeyen ama tasarımları minimal olan gelinlikler kategorisinde sıralanırlar. Özellikle de diğer gelinlik modellerinden ayıran da tek bir ışıltıya sahip olmalıdır.

Romantik gelinlikler genellikle çok iddialı olan gelin adayları tarafından çok sade olarak nitelendirilebilir. Bu aslında bir iddia değildir. Hatta aşk olarak bile yorumlanabilir; çünkü şıklığın altın formülünün çözümünü kolay bir dille anlatırlar. Göz yormayan, duru ve stabil bir duruşları vardır. Düğün konseptinizde gelinliğinizle ön plana gelmek yerine, kendi olağan güzelliğinizi öne çıkarmak istiyorsanız kesinlikle zarif ama bir o kadar da sade bir gelinlik modeli seçmelisiniz. Zaten 2015 modasında bu sadelik ciddi ve açıkça tasarımcılar tarafından casual giyimde de ele alındı. Var olan ve çok ta yeterli gelebilecek moda akımında iddianızı kendi doğal güzelliğinizle besleyebilirsiniz. Prenses gibi gözükmek için illa ki prenses model gelinlik giymenize gerek yok. Aşkınızın heybetini kabarık gelinlerden çıkarmak da gerekmiyor. Kostümünüzle unutulmayan bir gelin olmak için en güzel yok sadelikten geçiyor artık. Bu yüzden de sıradanlığın ötesinde rüya gibi romantik gelinlik modellerine göz atmalısınız.

Bir önceki yazımız olan Helenistik Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Badgley Mischka Yazlık Gelinlik Modelleri, helenistik gelinlik modelleri ve tek kollu gelinlik modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>