Prenses Gelinlik Modelleri Hakkında

Son yılların trendi olan ve evliliğe adım atacak genç kızlar tarafından oldukça beğenilen prenses gelinlik modelleri uzun süre moda gündeminde kalıcılığını koruyacağa benziyor. Hem sade ve şık olması hem de belden oturtmalı görünümüyle bel kusurlarını kapatarak gelin adaylarının rahat edebilmesini ağlaması sebebiyle oldukça rağbet gören prenses gelinlik modelleri içerisinde birbirinden farklı tasarımları da görmek mümkün.

Prenses Gelinlikler ve Modelleri Prenses Gelinlik Modelleri Hakkında

Yeni Sezon Prenses Gelinlikler ve Modelleri

Bu modeller genellikle vücut kusurlarını kapattığı için tercih edilmektedir. Mesela, beliniz kalınsa ve göbeğiniz varsa bu modelleri tercih edebilir ve göbeğinizi kabarık etek kısmına dâhil ederek görünümünüzü kusursuzlaştırabilirsiniz.

2013- 2014 gelinlik sezonuna da damgasını vuran ve gün geçtikçe yepyeni modelleri sizlerin beğenisine sunan prenses gelinlik modelleri arasından seçim yapmak oldukça zor olacağa benziyor. Nasıl karar vereceğim diyorsanız bizden size ufak bir tavsiye: Prenses gelinlik modelleri arasından dantel işlemeli modelleri ve renkli kumaş katılmış modelleri tercih etmenizde fayda var. Çünkü bu tarz gelinlik modelleri hem gelin adayına çok yakışıyor hem de renkli görüntüsüyle geline bambaşka bir gizem katıyor. Ayrıca renkli kumaş detaylı gelinlik modellerini tercih ettiğinizde bunları renkli çiçek ve ayakkabılarla kombinleyerek farklı bir sunum elde edebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2014 Yeni Gelinlik Koleksiyonları başlıklı makalemizde 2014 gelinlik modelleri ve Yeni Gelinlik Koleksiyonu hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarprenses gelinlik modelleri,göbeği kapatan gelinlik modelleri,kapalı prenses gelinlik modelleri 2014,akay gelinlik prenses modeli,prenses gelinlik modelleri ve fiyatlar,gelinlik modellerimiz HAKKINDA,yeşil pirenses gelinlikler,en şık prenses gelinlik,çorlu suna gelinlik prenses model fiyatları,bindali gelinlik pirenses model
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>