Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Beyaz Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Platform Topuk Gelin Ayakkabısı Modelleri

Beyaz Platform Topuk Gelin Ayakkabısı

Hayatlarımızda bir kere yaşadığımız düğün günü gelin ve damat  adayları için hatta gelin ve damat adaylarının ailesi için de çok önemli ve özel bir gündür. Herkes için çok önemlidir fakat gelin adayları için herkesten çok önemlidir. gelin adayları o günü iple çekerler ve o günün mükemmel olmasını isterler.

Peki düğün günlerinin mükemmel olması için önce kendilerin rahat etmelerini gerektiğini biliyorlar mı? Ben bilmediklerini düşünüyorum. Düğün günü en özenle seçilmesi gereken kesinlikle düğün ayakkabısıdır. Çünkü seçtiğiniz ayakkabı sizi o gün yormaması lazım. Bu yüzden de platform topuk gelin ayakkabısı modelleri vardır. Platform topuk ayakkabılar diğer topuklu ayakkabılar göre en rahatıdır. Platform topuk gelin ayakkabı modelleri çok rahattır ve şaşılacak şekilde bir o kadar da şık durmaktadır. Platform topuk ayakkabılar için küçük küçük taşlar sıkça kullanılan modeller arasındadır. Bunun yanı sıra arkasında tül işlemeleri olan platform topuk ayakkabı modellerine de bayılacaksınız. Renk seçimi olarak da gelinlik renginize göre seçim yapmanız gerekir. Çünkü gelinliğin rengi beyaz ayakkabının rengi kreme çalan renk olduğunda çok hoş durmamaktadır.

Bazı hanımlar topuklu ayakkabı giymekten çok hoşlanmasa bile o gün mutlaka topuklu ayakkabı giymek zorunda kalıyor ve bu hanımlar için ve rahatına düşkün tüm hanımların düğün gününde platform ayakkabıları seçmesi daha doğrudur.

Bir önceki yazımız olan Christian Louboutin Gelin Ayakkabıları başlıklı makalemizde , Christian Louboutin ve Christian Louboutin Giyim hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlargelin ayakkabisi,gelin ayakkabıları,gelinlik ayakkabısı,gelinlik ayakkabı modelleri,gelinlik ayakkab modelleri 2011,2011 platform ayakkab modelleri,gelin ayakkabısı satın al,platform gelin ayakkabı,gelinlik ayakkabısı platform,EN ŞIK PILATFORM GELİN AYAKKABILARI
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>