Pembe Gelin Ayakkabısı Modelleri

                               Pembe Gelin Ayakkabısı Modelleri

           Bir gelinin gelinlikten sonra en çok önem verdiği şey tabi ki ayakkabılarıdır. Ülkemizdeki genel kanı gelinliğin ve gelin ayakkabısının beyaz renkte olması yönünde olsada, en azından ayakkabılarını farklı renklerde seçmek isteyen gelin adayları için önerimiz pempe renkteki ayakkabılardan yana olacaktır. Pembe renk dünya üzerinde bir kadına en çok yakışan ve kadınlarla tam anlamıyla özdeşleştirilmiş bir renktir ve düğününde prenses gibi gözükmek isteyen gelin adaylarının bu amacına ulaşabilmeri için gerçekten tam olarak doğru karar anlamına da gelmektedir.

Pembe gelin ayakkabısı modelleri konusunda ilk olarak pembenin tonunda karar vermeniz gerekiyor. Koyu tonlarda bir pembe mi yoksa açık tonlarda bir pembe mi tercih edeceğiniz tamamiyle size kalmış durumda. Koyu pempe rengini seçenler için bunun gelinliğe monte edilmesinin daha zor olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Açık pempe tercihinde bulunanlarda ise işlerin daha kolay olması, ayrıca bu tondaki pembe gelin ayakkabılarında taş detayı gibi süslemelerin olması oldukça cazip gelecektir.

Pembe gelin ayakkabısı modelleri oldukça fazla sayıda detaya sahip modellerden oluşuyor. En çok karışımıza çıkan en en çok tercih edilen modeller kuşkusuz taşlı modeller oluyor. İster ayakkabının tümünde isterseniz sadece topuk ya da bilek kısmında taş süslemeleri kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra tül detaylı modellerinde sıra dışı ve çekici bir görüntüsü olduğunu bilmesiniz. Son dönemde ise çiçek motifi monte edilmiş pembe ayakkabıların popüler olduğunu belirtmekte fayda görüyoruz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri başlıklı makalemizde Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri ve Yeni Sezon Converse Gelin Ayakkabısı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarpembe gelinlik ayakkabısı,pembe gelilik ayakabisi,pembe ayakkab,farklı gelin ayakkabısı,pembe gelin ayakkabı,pembe gelin ayakkabısı al,pembe gelin ayakkabısı satın al,acik pembe gelin ayakkabisi,acik pembe gelin ayakkasi,KALPLİ GELİN ÇİÇEGİ
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>