Pelerinli Gelinlik Modelleri

pelerinli gelinlik modelleri 5 266x400 Pelerinli Gelinlik ModelleriPelerin modası 2015 sezonunda yeniden ortaya çıkan ve şık kombinlere neden olan bir ayrıntı. Asılında egzotik ve farklı bir tarzın ortaya çıkmasına neden olduğu için sadece sıradan bir ayrıntı olarak değerlendirilmesi yanlış olacaktır. Özellikle pelerinli gelinlik modelleri incelendiği zaman tüm görkemin pelerin detayında olduğunu herkes görebilir. Boyun kısmında zarif iki iple tutturulan ve sadece omuz kısımlarıyla sırt bölgesini kaplayan bir kumaş parçası değildir, pelerin. Omuzların daha iri gözükmesini sağlarken, aynı zamanda da şıklığa hiçbir şekilde gölge düşmesine izin vermeyen ve alışılagelmiş bir seçim olmadığı içinde kişinin tarz görünmesini sağlayan koskoca bir detaydır.

Pelerinli gelinlik modelleri klasik ama bir o kadar da iddialı görünmenize neden olacaktır. Pelerin detayı bulunan gelinlikler kesinlikle dar kesim gelinlik modelleri üzerinde kullanılmalıdır. Kısa, orta uzunlukta, uzun ve kuyruklu olarak dört farklı şekilde alternatifi bulunmaktadır. Kısa pelerin modelleri arasından tercih etseniz bile gelinliğinizin dar kesime sahip olmasına özen göstermelisiniz. Zaten gösterişli bir hava verecek olan pelerin detayı, kabarık gelinlikler üzerine tercih edildiği zaman ciddi anlamda rüküş olmanıza neden olabilir. Bu yüzden de mümkün olduğunca dar gelinliklerle beraber kullanılmalıdır. Gelinlik modelinin dar olması nedeni ile de kilo probleminizin bulunmaması gerektiğini unutmayın. Balık etli bir vücut hattına sahip kişi dar kesim gelinlik modelinde olduğundan daha kilolu görünebileceği gibi, kilolu bayanların da tüm sorunlu bölgeleri daha çok ön plana çıkması muhtemeldir. Ayrıca kısa boylularda pelerin detayından kaçınmaları gerekir; çünkü vücut proporsiyonun basık bir görünüme kavuşturabilir.

Bir önceki yazımız olan Retro Gelinlik Modelleri başlıklı makalemizde retro gelinlik, retro gelinlik modelleri ve retro gelinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarpelerinli gelinlik modelleri,pelerinli gelinlik,gelinlik pelerin modelleri,PELERİNLİ GELİNLİKLER,gelinlik pelerinleri,prenses model gelinlik kimlere yakışır,gelinlik pelerini,gelin pelerini,narin moda pelerinli gelinlik,kapalı pelerinli gelinlik modelleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>