Payetli Abiye Modelleri 2015

payetli abiye modelleri 2015 1 266x400 Payetli Abiye Modelleri 2015Gece elbisesi modelleri bayanların her sezon ihtiyacı olduğu bir konudur. Payetli abiye modelleri 2015 sezonu trend seçimleri arasında yine görmek mümkün. Her sene olduğu gibi payetli işlemeli elbiseler ile her organizasyonda farklı ve tarz görünebilirsiniz. Özellikle de yeni sezonda kısa payetli veya mini arayışınızı gold, silver ya da yeşil tonları ile değerlendirmelisiniz. Kısa payetli abiye modelleri kokteyl, kutlama veya açılış gibi organizasyonlara daha çok yakışan tercihi oluşturacaktır. Uzun modelleri ise daha ciddi ve önemli günlerde giymeniz önerilir. Aslında iki abiye elbise de aynı kategoride olduğu halde farklı değerlendirilmesinin nedeni; kısa payetli elbiseler daha spor bir görünüme işaret ederken, uzun payetli elbiseler ise daha şık bir tarz yakalanmasına yardımcı olur.

Payetli abiye modelleri 2015 senesinde de geçtiğimiz iki sezona göre yine ön planda değerlendiriliyor. Yalnız bu sene uzun abiye seçimlerine oranla mini payetli abiye elbiseler daha çok popüler. Özellikle de gümüş yani silver olarak adlandırılan modelleri en trend seçim. Bir de silver (gümüş) kadar zümrüt yeşili ve tonları da senenin trendlerine örnek olarak gösterilebilir. Gümüş seçimlerde ayakkabı seçimleri renkli olarak değerlendirilmesi gerekirken, yeşil ve tonlarında gold (altın) abiye ayakkabılar oldukça şık bir duruş kazanılmasını sağlayacaktır. Ayakkabınızı gold olarak seçiyorsanız çantanız kesinlikle elbiseniz ile aynı renkte değerlendirilmelidir. Bu çok önemli bir ayrıntıdır; çünkü gold ayakkabı modellenin üzerine gold çanta kullanılması ile kalabalık bir görünüm sergilersiniz.

Bir önceki yazımız olan Kız Çocuk İçin Abiye Elbise Modelleri başlıklı makalemizde çocuk abiyeler, kız çocuk için abiye elbise modelleri ve kız çocukları için gece elbisesi hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarçocuk abiye modelleri 2015,payet abiye,payetli gelinlikler 2015,payetli elbiseler ve fiyatları,payetli çoc-uk biyeleri,payetli abiye modelleri 2015,payet gelinlik 2015,payet abiye modelleri,gelin abiye modelleri2015,gece abiye modelleri2015
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>