Papatya Gelin Buketi Modelleri

Şık Papatya Gelin Buketi Modelleri Papatya Gelin Buketi Modelleri

Şık Papatya Gelin Buketi Modelleri

 Gelinlik konusu her bayan için çok özel anlamlar ifade eden ve her bayanın hayatı boyunca mutlaka en azıdan bir kere gitmesi gereken bir elbisedir. Bayanların hayatlarında ki en unutulmaz anlardan birisi olarak nitelendirilebilecek olan evlilik ve evliliğin en önemli unsurlarından birisi olan gelinlik pek çok enstanteneyi barındırmaktadır. Gelinliğin tam anlamıyla eşsiz olması için güzel bir görüntüye ve muhakkak bir gelin çiçeğine ihtiyacı vardır. Gelin çiçeği ülkemizde ve tüm dünyada düğün sırasında gelin tarafından havaya atılmakta ve çiçeği ilk yakalayan kişinin bir sonraki gelin olacağına inanılmaktadır. Hal böyle olunca gelin çiçeğinin önemi her geçen gün biraz daha artmıştır.

Papatya gelin buketi modelleri bir gelinin buketi için en ideal çiçek kuşkusuz papatyadır. Papatya aşkın, saflığın ve temizliğin simgesidir. Bu yüzden de gelinler için ideal çiçek konumundadır. Eğer sizlerde gelin buketi için papatyadan yana karar kaldıysanız güzel bir aranjman yaptırarak çiçeğinizin muazam görünmesini sağlayabilirsiniz.

 Papatya gelin buketi modelleri arasında dantel işlemeli modeller bir hayli ön plana çıkmaktadır. Papatya buketini sarmalayıp bir arada tutan dantel işlemeleri son derece şık ve güzel bir görüntü ortaya çıkmasını sağlamıştır. Ayrıca papatyalarınızın arasına sarı renkteki çiçekleri serpiştirerek çok daha güzel bir görüntü elde etmeyi başarabilirsiniz. Bu sayede hem gelinliğiniz hemde gelin buketinizle en şık gelin olacağınıza emin olabilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tesettür Nişan Başı Modelleri başlıklı makalemizde 2014 Tesettür Nişan Başı Modelleri ve Tesettür Nişan Başı Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarpapatya gelin buketi,papatya gelin çiçeği,papatyalı gelinlik modelleri,papatyadan gelin çiçeği,papatyalı gelin çiçeği,papatya buketi,papatya gelin buketleri,gelin çiçeği papatya,papatyali gelinlikler,gelin Çiçekleri
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>