Pachwork Pantolon Modası

Patchwork Kot PantolonlarJean 214x300 Pachwork Pantolon Modası

Patchwork Kot Pantolonlar(Jean)

Son zamanların en çok dikkat çeken moda tasarımları arasında yer alıyor. Bu mükemmel tasarımlar yeni sezonda da herkesin ilgisini çekmeye devam ediyor. Farklı yama çeşitleri ile birlikte pantolonun eskitilmesi ile ortaya çıkan bu farklı ürünler gençler başta olmak üzere herkesin beğenisini kazanmış gibi duruyor.

Eskiye dönüş diye tabir edebileceğimiz modanın tekrar etmesi olayı bu sezon da karşımıza çıkıyor gibi duruyor. Eskiden büyüklerimiz eskiyen pantolonlara yama yaparak kullanırlarmış. Şimdilerde ise tüm gençler yamalı pantolonun adını patchwork pantolon koymuşlar ve her biri bu modele gerçekten de hayran gibi duruyor.

Patchwork pantolon modası tüm gençlerin gözdesi olmuş durumda. Bazı modellerde asimetrik yamalar kullanılarak bambaşka bir tarz yakalanmış. Değişik boylarda yamalar ve asimetrik kesimler ile birlikte gençliğin kıymetini bilmeniz için asi bir tarz uygulanmış. Belki de bu modanın yaratıcısı asi bir ruha sahiptir, diyebiliriz. Özgürlük düşkünü tüm gençler bu sene bu modanın akımına kendilerini bırakmış durumdalar.

Patchwork pantolon çeşitleri dar paça ya da İspanyol paça seçim yollarını da sizlere sunuyor. Kendi zevkinize en uygun olan renkleri ve de kesimleri seçebilmenize olanak sağlıyorlar. Eğer siz de özgürlüğünüzü seviyor ve genel olarak spor bir giyim tarzı benimsiyor iseniz; bu modeller tamamen size uygun bir şekilde tasarlanmıştır, diyebiliriz.

Siz öncelikle kendi tarzınızı seçmeli ve kendi tarzınıza en uygun olan modayı takip etmelisiniz. İçinizdeki özgürlük düşkünü, asi ruha sarılma zamanı gelmedi mi? Belki de gelmiştir.

Bir önceki yazımız olan Gelinler İçin Doğal Makyaj Önerileri başlıklı makalemizde Gelin Makyajı hakkında bilgiler verilmektedir.


Arananlarpantolon yama çeşitleri,paçhwörk,PATCHWORK PANTOLON
Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>